اخبار

فرماندار شهرستان بیجار روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار علی اکبر ورمقانی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی پیامی به شرح ذیل صادر کرد:
فرماندار شهرستان بیجار روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت
به نام خدا معمار زیبای هستی
نامگذاري ۲۷ ارديبهشت ماه  با عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم جمهوری اسلامی ایران  نشانگر  اهمیت و جایگاه والا و ارزشمند  روابط عمومي در جامعه  است  .
امروز روابط عمومی بدون اغراق در قالب هنر هشتم مصداق عینی و واقعی پیدا کرده است
روابط عمومی یک هنر پویا و توانمند است که میتواند به عنوان مشاوری امین و دلسوز هنرمندانه اهداف و رفتار سازمانی را ارتقا ببخشد و پل مستحکمی باشد بین سازمانها و ادارات و ارگانها با آحادجامعه بویژه جامعه هدف آنهاست.
خدمات ارزشمند و كوشش خردمندانه دست اندركاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي كه در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند، قابل تقدير است.
بی تردید مديران و كارشناسان روابط عمومي با اطلاع رساني و اطلاع يابي و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرآيند مهم تصميم گيري و تصميم سازي ياري مي نمايند.
اینجانب ضمن تبریک روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات به همه مدیران و پرسنل روابط عمومی ادارات، سازمان ها و دستگاههای اجرائی شهرستان بیجار، توفیق روزافزون این عزیزان را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت مي نمايم
علی اکبر ورمقانی
فرماندار بیجار

بازدید [ 77 ]
برچسب ها