اخبار

فضای مجازی، فضای تسویه حساب شخصی نیست

فرماندار بیجار : فضای مجازی بستر مناسبی برای فرهنگ سازی و نقدهای سازنده است، متأسفانه برخی از این فضا برای تسویه حساب های شخصی استفاده می کنند. بیژن زندیه شامگاه سه شنبه در نشست فعالان فضای مجازی گفت: فضای مجازی در شهرستان بیجار، یکی از پویاترین، بهترین و فعال ترین فضاهای مجازی کشور به حساب می آید و از این فرصت مهم باید به نحو احسنت استفاده نمود. ایشان افزود: شهرستان بیجار در سال گذشته از کمترین اعتبارات استانی برخوردار بود و در سال جاری از اعتبار استانی، بیش از 21 میلیارد تومان حداقل سهم شهرستان تخصیص خواهد یافت. وی با اشاره به تخصیص اعتبارات مناسب از محل اعتبارات استانی جهت بخش های مختلف گفت: بنیاد مسکن با توجه به عمده کارهای عمرانی بیش از سه میلیارد تومان، ورزش و جوانان بیش از 2 میلیارد تومان، جهاد کشاورزی بیش از پنج میلیارد تومان، راه و شهرسازی با توجه به بحث مهم زیر ساخت بیش از 13 میلیارد تومان اختصاص خواهد یافت. وی اظهار کرد: تسهیلات ویژه دولت که بالغ بر 23 میلیارد تومان جهت حمایت از طرح های اشتغالزایی جوانان است، یکی از اقدامات مهم و فرصتی مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار به شمار می رود. زندیه با دعوت از سرمایه گذاران و کارآفرینان جهت استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و افزایش اشتغال جوانان بیان کرد: کارگروه اشتغال شهرستان طرحهای اشتغالزایی را تا سقف 250 میلیون تومان با حضور نمایندگان بانک های عامل و در کمتر از 2 ماه برسی و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. زندیه اظهار کرد: 23 میلیارد تسهیلات در نظر گرفته شده، فقط 60درصد اعتبار شهرستان می باشد و 40درصد باقی مانده، بصورت شناور به شهرهایی که بیشترین طرح های اشتغالزایی را داشته باشد اختصاص خواهد یافت.
فضای مجازی، فضای تسویه حساب شخصی نیست

فرماندار بیجار : فضای مجازی بستر مناسبی برای فرهنگ سازی و نقدهای سازنده است، متأسفانه برخی از این فضا برای تسویه حساب های شخصی استفاده می کنند.

بیژن زندیه شامگاه سه شنبه در نشست فعالان فضای مجازی گفت: فضای مجازی در شهرستان بیجار، یکی از پویاترین، بهترین و فعال ترین فضاهای مجازی کشور به حساب می آید و از این فرصت مهم باید به نحو احسنت استفاده نمود.

ایشان افزود: شهرستان بیجار در سال گذشته از کمترین اعتبارات استانی برخوردار بود و در سال جاری از اعتبار استانی، بیش از 21 میلیارد تومان حداقل سهم شهرستان تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات مناسب از محل اعتبارات استانی جهت بخش های مختلف گفت: بنیاد مسکن با توجه به عمده کارهای عمرانی بیش از سه میلیارد تومان، ورزش و جوانان بیش از 2 میلیارد تومان، جهاد کشاورزی بیش از پنج میلیارد تومان، راه و شهرسازی با توجه به بحث مهم زیر ساخت بیش از 13 میلیارد تومان اختصاص خواهد یافت.

وی اظهار کرد: تسهیلات ویژه دولت که بالغ بر 23 میلیارد تومان جهت حمایت از طرح های اشتغالزایی جوانان است، یکی از اقدامات مهم و فرصتی مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار به شمار می رود.

زندیه با دعوت از سرمایه گذاران و کارآفرینان جهت استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و افزایش اشتغال جوانان بیان کرد: کارگروه اشتغال شهرستان طرحهای اشتغالزایی را تا سقف 250 میلیون تومان با حضور نمایندگان بانک های عامل و در کمتر از 2 ماه برسی و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

زندیه اظهار کرد: 23 میلیارد تسهیلات در نظر گرفته شده، فقط 60درصد اعتبار شهرستان می باشد و 40درصد باقی مانده، بصورت شناور به شهرهایی که بیشترین طرح های اشتغالزایی را داشته باشد اختصاص خواهد یافت.

بازدید [ 1141 ]
برچسب ها