اخبار

فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است

فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است گفت: مدیران شهرستانی باید از مدیران کل مطالبه‌گری کنند و از این امر هیچ واهمه‌ای نداشته باشند. فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است علی اکبر ورمقانی امروز در جلسه شورای اداری در سالن شهدای گمنام فرمانداری با تاکید بر اینکه وظیفه تمامی مسوولان خدمتی بی‌منت به مردم است گفت: ارتباط بین مسوولان باید تنگاتنگ بوده و تمام هدفشان خدمتی بی‌منت و صادقانه به مردم باشد. وی با تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع توسط مسوولان، مدیران و کارکنان ادارات، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و کار و خدمت ما برای جلب رضایت آنان است. ورمقانی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و اخلاق‌مداری در برخورد با مردم باید رعایت شود گفت: این مهم باید در دستور کار تمامی مسوولان و مدیران و کارمندان باشد. وی در ادامه با اشاره به رونق تولید بیان کرد: از راه‌های رونق تولید مبارزه با قاچاق است و باید با تمام قوا جلوی این معضل را گرفت. فرماندار بیجار گفت: برای رونق تولید باید مصرف‌کننده تولیدات و محصولات تولیدی خود باشیم و از واردات کالاهای غیرضروری جلوگیری کنیم. ورمقانی در ادامه با اشاره به جذب سرمایه‌گذار برای راه اندازی و احداث پروژه های اشتغال‌زایی در بیجار بیان کرد: برخی متأسفانه در پی یافتن بندی در قانون برای دلسرد‌کردن سرمایه‌گذار هستند و این درحالی است که می توان بندی از قانون بسیار سخت‌گیرانه را یافت که در آن امور به راحتی انجام شود. وی به سد معبر‌ها و ایجاد مزاحمت برای مردم در خیابان‌ها اشاره و بیان کرد: اگر اصناف و شهرداری وظیفه خود در این حیطه را انجام دهند دیگر نیازمند ورود شورای تأمین به این قبیل مسائل نیست. این مقام مسوول به سگ‌های ولگرد سطح شهر اشاره و خواستار رسیدگی به این موضوع توسط شهرداری شد. فرماندار بیجار در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مدیران باید از مدیران کل مطالبه‌گر باشند و از این امر نباید هیچ واهمه‌ای داشته باشند گفت: فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است.
فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است

فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است گفت: مدیران شهرستانی باید از مدیران کل مطالبه‌گری کنند و از این امر هیچ واهمه‌ای نداشته باشند.

 

فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است

 علی اکبر ورمقانی امروز در جلسه شورای اداری در سالن شهدای گمنام فرمانداری با تاکید بر اینکه وظیفه تمامی مسوولان خدمتی بی‌منت به مردم است گفت: ارتباط بین مسوولان باید تنگاتنگ بوده و تمام هدفشان خدمتی بی‌منت و صادقانه به مردم باشد.

 

وی با تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع توسط مسوولان، مدیران و کارکنان ادارات، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و کار و خدمت ما برای جلب رضایت آنان است.

 

ورمقانی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و اخلاق‌مداری در برخورد با مردم باید رعایت شود گفت: این مهم باید در دستور کار تمامی مسوولان و مدیران و کارمندان باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به رونق تولید بیان کرد: از راه‌های رونق تولید مبارزه با قاچاق است و باید با تمام قوا جلوی این معضل را گرفت.

 

فرماندار بیجار گفت: برای رونق تولید باید مصرف‌کننده تولیدات و محصولات تولیدی خود باشیم و از واردات کالاهای غیرضروری جلوگیری کنیم.

 

ورمقانی در ادامه با اشاره به جذب سرمایه‌گذار برای راه اندازی و احداث پروژه های اشتغال‌زایی در بیجار بیان کرد: برخی متأسفانه در پی یافتن بندی در قانون برای دلسرد‌کردن سرمایه‌گذار هستند و این درحالی است که می توان بندی از قانون بسیار سخت‌گیرانه را یافت که در آن امور به راحتی انجام شود.

 

وی به سد معبر‌ها و ایجاد مزاحمت برای مردم در خیابان‌ها اشاره و بیان کرد: اگر اصناف و شهرداری وظیفه خود در این حیطه را انجام دهند  دیگر نیازمند ورود شورای تأمین به این قبیل مسائل نیست.

 

این مقام مسوول  به سگ‌های ولگرد سطح شهر اشاره و خواستار رسیدگی به این موضوع توسط شهرداری شد.

 

فرماندار بیجار در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مدیران باید از مدیران کل مطالبه‌گر باشند و از این امر نباید هیچ واهمه‌ای داشته باشند گفت: فقر مطالبه‌گری در هر زمینه‌ای مانع توسعه است.

 

 

 

 

 

بازدید [ 390 ]
برچسب ها