اخبار

مدیران اجرایی به روابط عمومی اعتماد و باور داشته باشند

وی استقلال مالی را لازمه کار روابط عمومی ها اعلام کرد و گفت: تامین مالی مسئولین روابط عمومی ها برای برخی از برنامه ها یک نیاز جدی است و باید مدیران به این مساله توجه خاصی داشته باشند. سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان گفت: مدیران ارشد باید به دیدگاه روابط عمومی باور و اعتماد داشته باشند چون که کارهای سخت و دشوار بدست روابط عمومی حل و آسان خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، آرش حسین پناهی روز سه شنبه در آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: هر سازمان و ارگانی برنامه های بلند مدت و کوتاه مدتی دارد که می تواند با مشورت و استفاده از ظرفیت حوزه روابط عمومی، بسیاری از اهداف را دقیق و درست محقق کند. وی با اشاره به دیدگاه پدر علم روابط عمومی به این حوزه یادآور شد: روابط عمومی ها در بطن و متن مدیریت یک سازمان وجود دارند و توجه به این بخش می تواند در مدیریت پشتوانه محکمی باشد. دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های کردستان اضافه کرد: تصور اشتباهی در میان جامعه و مدیران باب شده که روابط عمومی را مسئول تهیه عکس و نصب بنرهای مناسبتی می دانند. حسین پناهی افزود: به دستور استاندار کردستان، مدیران باید از ظرفیت های روابط عمومی ها استفاده کرده و مسئول روابط عمومی باید به صورت ویژه در جلسات برنامه ریزی دستگاه ها حضور جدی داشته باشد. وی یادآور شد: در همین راستا، استاندار کردستان به فعال سازی پست روابط عمومی در تمام سازمان ها تاکید داشتند. سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان تاکید کرد: مدیران دستگاه های دولتی باید به اهمیت و جایگاه ویژه روابط عمومی ها توجه داشته باشند و اتاق کار مسئول روابط عمومی باید از زیر پله ها خارج شود. او یکی از اثرات تقویت روابط عمومی ها را تنویر افکار عمومی دانست و اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم روابط عمومی ها، ارتباط مستقیم با جامعه و رسانه های فعال جهت مدیریت و اطلاع از وضعیت مردم است. حسین پناهی روابط عمومی را مغز متفکر و اتاق فکر دستگاه های اجرایی و سازمان های خدمت رسان دانست و یادآور شد: مدیران ارشد باید به دیدگاه روابط عمومی باور داشته و به این یقین رسیده باشند که روابط عمومی ها را در تصمیم گیری های خرد، میانی و فرا دستی دخالت دهند.
مدیران اجرایی به روابط عمومی اعتماد و باور داشته باشند
 •  

  وی استقلال مالی را لازمه کار روابط عمومی ها اعلام کرد و گفت: تامین مالی مسئولین روابط عمومی ها برای برخی از برنامه ها یک نیاز جدی است و باید مدیران به این مساله توجه خاصی داشته باشند.

   

   

   

  سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان گفت: مدیران ارشد باید به دیدگاه روابط عمومی باور و اعتماد داشته باشند چون که کارهای سخت و دشوار بدست روابط عمومی حل و آسان خواهد شد.

   

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، آرش حسین پناهی روز سه شنبه در آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: هر سازمان و ارگانی برنامه های بلند مدت و کوتاه مدتی دارد که می تواند با مشورت و استفاده از ظرفیت حوزه روابط عمومی، بسیاری از اهداف را دقیق و درست محقق کند.

  وی با اشاره به دیدگاه پدر علم روابط عمومی به این حوزه یادآور شد: روابط عمومی ها در بطن و متن مدیریت یک سازمان وجود دارند و توجه به این بخش می تواند در مدیریت پشتوانه محکمی باشد.

  دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های کردستان اضافه کرد: تصور اشتباهی در میان جامعه و مدیران باب شده که روابط عمومی را مسئول تهیه عکس و نصب بنرهای مناسبتی می دانند.

  حسین پناهی افزود: به دستور استاندار کردستان، مدیران باید از ظرفیت های روابط عمومی ها استفاده کرده و مسئول روابط عمومی باید به صورت ویژه در جلسات برنامه ریزی دستگاه ها حضور جدی داشته باشد.

  وی یادآور شد: در همین راستا، استاندار کردستان به فعال سازی پست روابط عمومی در تمام سازمان ها تاکید داشتند.

  سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان تاکید کرد: مدیران دستگاه های دولتی باید به اهمیت و جایگاه ویژه روابط عمومی ها توجه داشته باشند و اتاق کار مسئول روابط عمومی باید از زیر پله ها خارج شود.

  او یکی از اثرات تقویت روابط عمومی ها را تنویر افکار عمومی دانست و اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم روابط عمومی ها، ارتباط مستقیم با جامعه و رسانه های فعال جهت مدیریت و اطلاع از وضعیت مردم است.

  حسین پناهی روابط عمومی را مغز متفکر و اتاق فکر دستگاه های اجرایی و سازمان های خدمت رسان دانست و یادآور شد: مدیران ارشد باید به دیدگاه روابط عمومی باور داشته و به این یقین رسیده باشند که روابط عمومی ها را در تصمیم گیری های خرد، میانی و فرا دستی دخالت دهند.

   

بازدید [ 403 ]
برچسب ها