اخبار

مسئولین ادارات، باید عرصه را برای فعالان دام پروری مهیا نمایند

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار صبح امروز در جلسه مسئولین و فعالان بخش کشاورزی گفت: رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، نیازمند تامین زیر ساخت های مناسب است، دام پروری و کشت گندم، دارای زیر ساخت های طبیعی در شهرستان است. وی افزود: باید مردم و مسئولین باهم و برای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تلاش نمایند، حضور مردم و همیاری مردم، مهم ترین پشتوانه برای پیشبرد این مسئله می باشد. بیژن زندیه ادامه داد: دام پروری درسطح شهر بیجار، بصورت پراکنده و خرد می باشد، باید با هم فکری و همیاری همه ی دام پرورران، محلی مناسب و منسجم، جهت تراکم دام پروران ایجاد گردد. او اظهار کرد: احداث محلی برای تجمع احشام در خارج از فضای مسکونی شهری باید صورت گیرد تا با ورود سرمایه گذار خصوصی در همان محل نگهداری دام، میدان فروش دام و کشتارگاه احداث گردد. زندیه گفت: همه دام داران باید در این خصوص مشارکت نمایند تا در آینده هم با رونق کسب و کار از این محل، درآمدی پایدار برای خود و دیگر اعضای خانواده خود ایجاد نمایند.
مسئولین ادارات، باید عرصه را برای فعالان دام پروری مهیا نمایند

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار صبح امروز در جلسه مسئولین و فعالان بخش کشاورزی گفت: رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، نیازمند تامین زیر ساخت های مناسب است، دام پروری و کشت گندم، دارای زیر ساخت های طبیعی در شهرستان است.

وی افزود: باید مردم و مسئولین باهم و برای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تلاش نمایند، حضور مردم و همیاری مردم، مهم ترین پشتوانه برای پیشبرد این مسئله می باشد.

بیژن زندیه ادامه داد: دام پروری درسطح شهر بیجار، بصورت پراکنده و خرد می باشد، باید با هم فکری و همیاری همه ی دام پرورران، محلی مناسب و منسجم، جهت تراکم دام پروران ایجاد گردد.

او اظهار کرد: احداث محلی برای تجمع احشام در خارج از فضای مسکونی شهری باید صورت گیرد تا با ورود سرمایه گذار خصوصی در همان محل نگهداری دام، میدان فروش دام و کشتارگاه احداث گردد.

زندیه گفت: همه دام داران باید در این خصوص مشارکت نمایند تا در آینده هم با رونق کسب و کار از این محل، درآمدی پایدار برای خود و دیگر اعضای خانواده خود ایجاد نمایند.

بازدید [ 743 ]
برچسب ها