اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بیجار : حادثه دلخراش تالار عروسی سقز زنگ خطری برای توجه بیشتر به ایمنی مراکز تجمع مردمی بود

جلسه بررسی وضعیت ایمنی تالارهای عروسی ، رستوران ها و مراکز تجمع مردمی شهرستان بیجار با حضور کاظمی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و روسای ادارات و دستگاه های مرتبط در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید . در ابتدای جلسه مهندس کاظمی با تسلیت به خانواده های داغدار حادثه دلخراش تالار عروسی سقز گفت : باید کم و کاستی های تالارهای عروسی بیجار و سایر مراکز تجمع مردمی بررسی و رفع نقص شود . وی با اشاره به فعالیت 10 تالار عروسی مجاز در شهر بیجار و برگزاری جشن در بعضی رستوران ها و همچنین برگزاری مراسمات ولیمه و نذری در سفره خانه های مساجد عنوان کرد : حادثه دلخراش سقز زنگ خطری برای پیشگیری از چنین حوادثی در مراکز تجمع مردمی است . مهندس کاظمی تاکید کرد با توجه به برودت هوا و امکان استفاده تالارها از وسایل گرمایشی غیر استاندارد ، اکیپ هایی از ادارات و دستگاه های مربوطه ضمن بازدید از این اماکن و بررسی وضعیت و کم و کاستی ها ، بصورت مشاوره و راهنمایی ضمن آموزش به مدیر و پرسنل این مراکز ، کمبودها و ایرادهای موجود را متذکر و برای برطرف کردن آنها وقت تعیین نمایند .
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بیجار : حادثه دلخراش تالار عروسی سقز زنگ خطری برای توجه بیشتر به ایمنی مراکز تجمع مردمی بود

جلسه بررسی وضعیت ایمنی تالارهای عروسی ، رستوران ها و مراکز تجمع مردمی شهرستان بیجار با حضور کاظمی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و روسای ادارات و دستگاه های مرتبط در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مهندس کاظمی با تسلیت به خانواده های داغدار حادثه دلخراش تالار عروسی سقز گفت : باید کم و کاستی های تالارهای عروسی بیجار و سایر مراکز تجمع مردمی بررسی و رفع نقص شود .

وی با اشاره به فعالیت 10 تالار عروسی مجاز در شهر بیجار و برگزاری جشن  در بعضی رستوران ها و همچنین برگزاری مراسمات ولیمه و نذری در سفره خانه های مساجد عنوان کرد : حادثه دلخراش سقز زنگ خطری برای پیشگیری از چنین حوادثی  در مراکز تجمع مردمی است .

مهندس کاظمی تاکید کرد با توجه به برودت هوا و امکان استفاده تالارها از وسایل گرمایشی غیر استاندارد ، اکیپ هایی از ادارات و دستگاه های مربوطه ضمن بازدید از این اماکن و بررسی وضعیت و کم و کاستی ها ، بصورت مشاوره و راهنمایی ضمن آموزش به مدیر و پرسنل این مراکز ، کمبودها و ایرادهای موجود را متذکر و برای برطرف کردن آنها وقت تعیین نمایند .

بازدید [ 84 ]
برچسب ها