اخبار

معاون حقوقی رییس قوه قضاییه

مردم تحمل گرسنگی را دارند اما تبعیض و بی عدالتی را قبول نمی کنند/ خدمت به مردم باید در جامعه نهادینه شود معاون حقوقی رییس قوه قضاییه گفت: امروز بعد از 40 سال از عمر انقلاب مردم احساس می کنند انقلاب از اهداف و آرمان های خود دور شده ، مسوولان بدانند مردم تحمل گرسنگی دارند اما تبعیض و بی عدالتی را تحمل نمی کنند. به گزارش خبرنگار کردتودی، سومین جلسه شورای ادارای شهرستان بیجار در سال 98 با حضور حجت الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی رییس قوه قضاییه و مسوولان در سالن اجتماعات دانشکده فنی مهندسی برگزار شد. معاون حقوقی ریس قوه قضاییه در این جلسه ضمن تبریک عید سعید قربان و عید غدیر خم اظهار داشت: در دوره جدید قوه قضاییه که حجت الاسلام رییسی سکان آن را به دست گرفته اند انتظارات مردم از قوه قضاء خیلی زیاد است که انتظارات به حقی است. وی افزود: مردم انتظار دارند فردی که 4 دهه در قوه قضاییه خدمت کرده است بتواند مشکلات قضایی را حل کند. حجت الاسلام مصدق با بیان اینکه انتظارات مردم زیاد است ، بیان داشت: در این مدت بسیار کم مسوولان قوه قضاییه تمام همت خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم به کار گرفته اند. معاون حقوقی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه امنیت، عدالت و معیشت خوب نیاز مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ، گفت: متولیان امنیت برای برقراری امنیت و آرامش جامعه باید تمام سعی و تلاش خود را بکار بگیرند. این مقام مسوول ادامه داد: مهمترین رسالت دستگاه قضاء که از انتظارات به حق مردم است پیاده کردن عدالت در جامعه است. به گفته حجت الاسلام مصدق: دولت باید جوری زمینه ارزانی معیشت و زندگی مردم را فراهم کند که مردم در آسایش زندگی کنند ، اما متاسفانه امروز بعد از 40 سال از عمر با برکت انقلاب مردم احساس می کنند از آرمان و اهداف انقلاب دور شده ایم. وی خطاب به مسوولان گفت: اگر بنا بود وام های کلان فقط در جامعه به افراد خاصی داده شود همان شاه کشور را مدیریت می کرد ، اما امام (ره) آمد تا خط بطلانی بر این موضوع بکشد و مردم یک جوری زندگی کنند که همه به طور یکسان از امکانات کشور بهره ببرند. معاون حقوقی قوه قضاییه اذعان کرد:امروز مهمترین وظیفه دستگاه قضاء مبارزه با فساد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور است. وی ادامه داد: مسوولان بدانند مردم تحمل گرسنگی را دارند اما بی عدالتی و تبعیض در جامعه را قبول نمی کنند. حجت الاسلام مصدق با تاکید بر اینکه خدمت به مردم باید در جامعه نهادینه شود، اظهار داشت:: تا زمانی که این تفکر در مسوولان نباشد که باید خادم مردم باشند هیچوقت مشکلات حل نمی شود. وی عنوان کرد: عناوین قانونی در کشور ما زیاد است که نیازمند بازنگری است. معاون حقوقی رییس قوه قضاییه گفت: یکی از برنامه های حجت الاسلام رییسی بازگشت شورای حل اختلاف به سیستم قبلی است که باید شورای حل اختلاف مکانی برای حضور ریش سفیدان و معتمدان برای برقراری سازش و صلح باشد نه رای دادن . این مقام مسوول تاکید کرد: مردم بدانند هدف قوه قضاییه علاوه بر مبارزه با فساد و بی عدالتی در جامعه حمایت از سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال است.
معاون حقوقی رییس قوه قضاییه

مردم تحمل گرسنگی را دارند اما تبعیض و بی عدالتی را قبول نمی کنند/ خدمت به مردم باید در جامعه نهادینه شود

معاون حقوقی رییس قوه قضاییه گفت: امروز بعد از 40 سال از عمر انقلاب مردم احساس می کنند انقلاب از اهداف و آرمان های خود دور شده ، مسوولان بدانند مردم تحمل گرسنگی  دارند اما تبعیض و بی عدالتی را تحمل نمی کنند.

 

به گزارش خبرنگار کردتودی، سومین جلسه شورای ادارای شهرستان بیجار در سال 98 با حضور حجت الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی رییس قوه قضاییه و مسوولان در سالن اجتماعات دانشکده فنی مهندسی برگزار شد.

معاون حقوقی ریس قوه قضاییه در این جلسه ضمن تبریک عید سعید قربان و عید غدیر خم اظهار داشت: در دوره جدید قوه قضاییه که حجت الاسلام رییسی سکان آن را به دست گرفته اند انتظارات مردم از قوه قضاء خیلی زیاد است که انتظارات به حقی است.

وی افزود: مردم انتظار دارند فردی که 4 دهه در قوه قضاییه خدمت کرده است بتواند مشکلات قضایی را حل کند.

حجت الاسلام مصدق با بیان اینکه انتظارات مردم زیاد است ، بیان داشت: در این مدت بسیار کم مسوولان قوه قضاییه تمام همت خود را برای  برطرف کردن مشکلات مردم به کار گرفته اند.

معاون حقوقی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه امنیت، عدالت و معیشت خوب نیاز مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ، گفت: متولیان امنیت برای برقراری امنیت و آرامش جامعه باید تمام سعی و تلاش خود را بکار بگیرند.

این مقام مسوول ادامه داد: مهمترین رسالت دستگاه قضاء که از انتظارات به حق مردم است پیاده کردن عدالت در جامعه است.

به گفته حجت الاسلام مصدق: دولت باید جوری زمینه ارزانی معیشت و زندگی مردم را فراهم کند که مردم در آسایش زندگی کنند ، اما متاسفانه امروز بعد از 40 سال از عمر با برکت انقلاب مردم احساس می کنند از آرمان و اهداف انقلاب دور شده ایم.

وی خطاب به مسوولان گفت: اگر بنا بود وام های کلان فقط در جامعه به افراد خاصی داده شود همان شاه کشور را مدیریت می کرد ، اما امام (ره) آمد تا خط بطلانی بر این موضوع بکشد و مردم یک جوری زندگی کنند که همه به طور یکسان از امکانات کشور بهره ببرند.

معاون حقوقی قوه قضاییه اذعان کرد:امروز مهمترین وظیفه دستگاه قضاء مبارزه با فساد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور است.

وی ادامه داد: مسوولان بدانند مردم تحمل گرسنگی را دارند اما بی عدالتی و تبعیض در جامعه را قبول نمی کنند.

حجت الاسلام مصدق با تاکید بر اینکه خدمت به مردم باید در جامعه نهادینه شود، اظهار داشت:: تا زمانی که این تفکر در مسوولان نباشد که باید خادم مردم باشند هیچوقت مشکلات حل نمی شود.

وی عنوان کرد: عناوین قانونی در کشور ما زیاد است که نیازمند بازنگری است.

معاون حقوقی رییس قوه قضاییه گفت: یکی از برنامه های حجت الاسلام رییسی بازگشت شورای حل اختلاف به سیستم قبلی است که باید شورای حل اختلاف مکانی برای حضور ریش سفیدان و معتمدان برای برقراری سازش و صلح باشد نه رای دادن .

این مقام مسوول تاکید کرد: مردم بدانند هدف قوه قضاییه علاوه بر مبارزه با فساد و بی عدالتی در جامعه حمایت از سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال است.

 

بازدید [ 374 ]
برچسب ها