اخبار

مهندس کاظمی در جمع فعالان اقتصادی و کارآفرینان شهرستان بیجار : متاسفانه با وجود ظرفیت های مناسب در این شهرستان به مقوله صادرات توجه نشده است

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در جمع تعدادی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی بیجار با بیان این مطلب عنوان داشت : از تعداد 990 کارت بازرگانی صادر شده در استان کردستان فقط 7 کارت به این شهرستان اختصاص یافته که این موضوع بیانگر بی توجهی به مقوله صادرات در گذشته بوده است . کاظمی خاطرنشان کرد : شهرستان بیجار بعنوان وسیعترین شهرستان استان کردستان دارای ظرفیت های ارزشمندی جهت صادرات است که از مهمترین موارد آن می توان به موقعیت جغرافیایی خاص ، تولید 23 نوع سیمان ، معادن غنی سنگ آهن ، تولید کنسانتره و گندله ، صنایع تبدیلی کشاورزی و دامی ، صنایع دستی و سوغات ، فرش دستباف ، تولید مواد غذایی خاص ، خدمات فنی مهندسی و فراوانی نیروی متخصص اشاره کرد که می طلبد توجه و برنامه ریزی خاصی در خصوص صاردات انجام گیرد . وی افزود خوشبختانه در سال جاری با وجود مشکلات فراوان ، تعدادی از واحدهای تعطیل شهرک صنعتی بیجار بازگشایی و چند واحد جدید نیز راه اندازی شد .
مهندس کاظمی در جمع فعالان اقتصادی و کارآفرینان شهرستان بیجار : متاسفانه با وجود ظرفیت های مناسب در این شهرستان به مقوله صادرات توجه نشده است

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در جمع تعدادی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی بیجار با بیان این مطلب عنوان داشت : از تعداد 990 کارت بازرگانی صادر شده در استان کردستان فقط 7 کارت به این شهرستان اختصاص یافته که این موضوع بیانگر بی توجهی به مقوله صادرات در گذشته بوده است .

کاظمی خاطرنشان کرد : شهرستان بیجار بعنوان وسیعترین شهرستان استان کردستان دارای ظرفیت های ارزشمندی جهت صادرات است که از مهمترین موارد آن می توان به موقعیت جغرافیایی خاص ، تولید 23 نوع سیمان ، معادن غنی سنگ آهن ، تولید کنسانتره و گندله ، صنایع تبدیلی کشاورزی و دامی ، صنایع دستی و سوغات ، فرش دستباف ، تولید مواد غذایی خاص ، خدمات فنی مهندسی و فراوانی نیروی متخصص اشاره کرد که می طلبد توجه و برنامه ریزی خاصی در خصوص صاردات انجام گیرد .

وی افزود خوشبختانه در سال جاری با وجود مشکلات فراوان ، تعدادی از واحدهای تعطیل شهرک صنعتی بیجار بازگشایی و چند واحد جدید نیز راه اندازی شد .

بازدید [ 195 ]
برچسب ها