اخبار

نشست فرماندار بیجار با فعالان اجتماعی، سیاسی و فضای مجازی

فرماندار بیجار: در تمام گروه ها و کانال های فضای مجازی این شهرستان حضور دارم و مطالبات و خواسته های مردم را بررسی می کنم. علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در نشست با جمعی از فعالان اجتماعی، سیاسی، شورای فضای مجازی این شهرستان با اشاره به تاثیر گذاری فضای مجازی گفت: اکثر مطالبات منتشر شده در گروه ها و کانال های فضای مجازی این شهرستان را رصد می کنم . وی گفت: فعالین اجتماعی، مدنی، سیاسی و شورای فضای مجازی نقش تاثیرگذاری در حل مشکلات جامعه ایفا می کنند . فرماندار شهرستان بیجار با اشاره به تصمیم دولت در خصوص برکناری رؤسای اداراتی که بیش از پنج سال مدیر بوده اند گفت: هشت اداره دیگر این شهرستان هم شامل این تصمیم هستند . ورمقانی همچنین به بحث تغییر و تحولات اخیر ادارات شهرستان بیجار پرداخت و عنوان داشت: قطعاٌ تمامی این تغییرات با هماهنگی فرماندار اتفاق افتاده است. وی با تایید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات گفت : متاسفانه بسیاری از مردم به دلایل مختلف از مراجعه به ادارات سطح شهرستان امتناع و برای پیگیری مطالبات و حل مشکلات خود مستقیماً به فرمانداری مراجعه می کنند . فرماندار بیجار بیان داشت : تمامی شهروندان این شهرستان بدون هیچ محدودیتی می توانند به فرمانداری مراجعه کنند اما باید اعلام کنم متاسفانه در شهرستان بیجار فرماندار درگیر کوچکترین مسائل می شود . ورمقانی با اشاره به کمبود اعتبارات استانی و لزوم توجه بیشتر مدیران استان به این شهرستان اظهار کرد کمبودهای فروانی وجود دارد که نیازمند تلاش شبانه روزی است .
نشست فرماندار بیجار با فعالان اجتماعی، سیاسی و فضای مجازی

فرماندار بیجار: در تمام گروه ها و کانال های فضای مجازی این شهرستان حضور دارم و مطالبات و خواسته های مردم را بررسی می کنم.

 

علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در نشست با جمعی از فعالان اجتماعی، سیاسی، شورای فضای مجازی این شهرستان با اشاره به تاثیر گذاری فضای مجازی گفت: اکثر مطالبات منتشر شده در گروه ها و کانال های فضای مجازی این شهرستان را  رصد می کنم .

وی گفت: فعالین اجتماعی، مدنی، سیاسی و شورای فضای مجازی نقش تاثیرگذاری در حل مشکلات جامعه ایفا می کنند .

فرماندار شهرستان بیجار با اشاره به تصمیم دولت در خصوص برکناری رؤسای اداراتی که بیش از پنج سال مدیر بوده اند گفت: هشت اداره دیگر این شهرستان هم شامل این تصمیم هستند .

ورمقانی همچنین به بحث تغییر و تحولات اخیر ادارات شهرستان بیجار پرداخت و عنوان داشت: قطعاٌ تمامی این تغییرات با هماهنگی فرماندار اتفاق افتاده است.

وی با تایید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات گفت : متاسفانه بسیاری از مردم به دلایل مختلف از مراجعه به ادارات سطح شهرستان امتناع و برای پیگیری مطالبات و حل مشکلات خود مستقیماً به فرمانداری مراجعه  می کنند .

فرماندار بیجار بیان داشت : تمامی شهروندان این شهرستان بدون هیچ محدودیتی می توانند به فرمانداری مراجعه کنند اما باید اعلام کنم متاسفانه در شهرستان بیجار فرماندار درگیر کوچکترین مسائل می شود .

ورمقانی با اشاره به کمبود اعتبارات استانی و لزوم توجه بیشتر مدیران استان به این شهرستان اظهار کرد کمبودهای فروانی وجود دارد که نیازمند تلاش شبانه روزی است .

بازدید [ 712 ]
برچسب ها