اخبار

نهم دیماه، یوم الله بصیرت سیاسی مردمی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار گفت: حضور مردم در نهم دیماه، یوم الله بصیرت سیاسی مردم در مقابل فتنه دشمنان اسلام است. زندیه ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت حماسه سیاسی 9دی افزود: فصل زمستان، 2 رخ داد مهم سیاسی، 9دی و 22 بهمن را در تاریخ کشوربه خود اختصاص داده که میثاق دوباره ملت غیور ایران با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است. وی افزود: ارزش و اهمیت حماسه 9 دی اگر از روز 22 بهمن بالاتر نباشد، بدون شک کمتر نخواهد بود و در بسیاری از جنبه های آن، چه بسا حساس تر نیز بوده است. او با بیان اینکه روز 9دی روز میثاق مجدد امت اسلامی با رهبری شجاع و انقلابی است، اظهار کرد: با توجه به دشمنی دیرینه استکبار جهانی در طول تاریخ، فتنه و فتنه گری کار اصلی دشمن است که هیچ گاه از آن دست برنخواهد داشت. فرماندار گفت: در فتنه، دشمن با چهره واقعی وارد نخواهد شد، دشمن در یک چهره موجه و محبوب، خود را به مردم معرفی می نماید و با توجه به وقایع ثبت شده در طول تاریخ، تمامی ظلم و ستم های توسط کشانی بر کشور تحمیل شده است که ردای دین داری را بر تن داشته اند. زندیه با تأکید بر مسئولین شهرستان، به برگزاری باشکوه تر گرامیداشت روز 9دی افزود: فضای شهرستان باید به سمت ارزش های نهم دیماه تغییری اساسی نماید، نصب بنرهای مرتب با این روز، برگزاری کلاس های بصیرت افزایی برای نوجوانان و جوانان توسط مراکز آموزشی و علمی در دستور کار مسئولین شهرستان باید قرار گیرد. امام جمعه شهر بیجار در این جلسه با اشاره به گرفتاری و مشکلات جامعه های اسلامی گفت: هنگامی که کشور و جوامع اسلامی به گرفتاری ها و مشکلات دچار می شود که از بصیرت سیاسی محروم باشد. حجت الاسلام والمسلمین علی مرادی گفت: روز 9دی، روز حادثه ایی انجام شده و به اتمام رسیده نیست، این روز همچون یوم الله های 22 بهمن، 12 فروردین، 13 آبان ماه، یک تاریخ سیاسی است که هر ساله باید به آن توجه و یادآوری گردد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار در ادامه این جلسه گفت: شاخص نظام و انقتلاب اسلامی، پشتوانه مردمی آن است، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران، با مردم پایدار و تداوم خواهد داشت. سرهنگ حسن عسکری اظهار کرد: دشمن با نفوذ و تفرقه به دنبال آن است که مردم را از انقلاب جدا نماید تا به اهداف شیطانی خود برسد، روز 9دی، روز اعلام رسمی مردم در حمایت از تمام ارزشهای انقلاب اسلامی ایران بود.
نهم دیماه، یوم الله بصیرت سیاسی مردمی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار گفت: حضور مردم در نهم دیماه، یوم الله بصیرت سیاسی مردم در مقابل فتنه دشمنان اسلام است.

 زندیه ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت حماسه سیاسی 9دی افزود: فصل زمستان، 2 رخ داد مهم سیاسی، 9دی و 22 بهمن را در تاریخ کشوربه خود اختصاص داده که میثاق دوباره ملت  غیور ایران با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

وی افزود: ارزش و اهمیت حماسه 9 دی اگر از روز 22 بهمن بالاتر نباشد، بدون شک کمتر نخواهد بود و در بسیاری از جنبه های آن، چه بسا حساس تر نیز بوده است.

او با بیان اینکه روز 9دی روز میثاق مجدد امت اسلامی با رهبری شجاع و انقلابی است، اظهار کرد: با توجه به دشمنی دیرینه استکبار جهانی در طول تاریخ، فتنه و فتنه گری کار اصلی دشمن است که هیچ گاه از آن دست برنخواهد داشت.

فرماندار گفت: در فتنه، دشمن با چهره واقعی وارد نخواهد شد، دشمن در یک چهره موجه و محبوب، خود را به مردم معرفی می نماید و با توجه به وقایع ثبت شده در طول تاریخ، تمامی ظلم و ستم های توسط کشانی بر کشور تحمیل شده است که ردای دین داری را بر تن داشته اند.

زندیه با تأکید بر مسئولین شهرستان، به برگزاری باشکوه تر گرامیداشت روز 9دی افزود: فضای شهرستان باید به سمت ارزش های نهم دیماه تغییری اساسی نماید، نصب بنرهای مرتب با این روز، برگزاری کلاس های بصیرت افزایی برای نوجوانان و جوانان توسط مراکز آموزشی و علمی در دستور کار مسئولین شهرستان باید قرار گیرد.

امام جمعه شهر بیجار در این جلسه با اشاره به گرفتاری و مشکلات جامعه های اسلامی گفت: هنگامی که کشور و جوامع اسلامی به گرفتاری ها و مشکلات دچار می شود که از بصیرت سیاسی محروم باشد.

حجت الاسلام  والمسلمین علی مرادی گفت: روز 9دی، روز حادثه ایی انجام شده و به اتمام رسیده نیست، این روز همچون یوم الله های 22 بهمن، 12 فروردین، 13 آبان ماه، یک تاریخ سیاسی است که هر ساله باید به آن توجه و یادآوری گردد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار در ادامه این جلسه گفت: شاخص نظام و انقتلاب اسلامی، پشتوانه مردمی آن است، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران، با مردم پایدار و تداوم خواهد داشت.

سرهنگ حسن عسکری اظهار کرد: دشمن با نفوذ و تفرقه به دنبال آن است که مردم را از انقلاب جدا نماید تا به اهداف شیطانی خود برسد، روز 9دی، روز اعلام رسمی مردم در حمایت از تمام ارزشهای انقلاب اسلامی ایران بود.

 

 

بازدید [ 912 ]
برچسب ها