اخبار

هدف دشمنان گرفتن روحیه جهادی و تفکر بسیجی مردم و مسئولان است

فرماندار بیجار در یادواره شهدای دهستان خسروآباد با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین کشور جهان است ، گفت: هدف دشمنان گرفتن روحیه جهادی و تفکر بسیجی مردم و مسئولان است. فرماندار بیجار صبح امروز در یادواره شهدای دهستان خسروآباد که با حضور مردم و مسئولان در مسجد سیدالشهداء روستا برگزار شد ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان ما در طول این 40 سال با توطئه ها ، کارشکنی ها و برنامه ریزی های مداوم یک ثانبه هم برای ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درنگ نکردند. فرماندار بیجار تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی و وجود رهبری فرزانه امروز می توانیم به جرات بگوئیم آزادترین کشور جهان هستیم و مصداق آن دسترسی آحاد مردم در اقصی نقاط کشور از دورترین منطقه روستایی گرفته تا شهرهای پیشرفته به مسئولان برای بیان مشکلات است. فرماندار بیجار گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران در طول این 40 سال به برکت خون شهیدان و فداکاری رزمندگان و ایثارگران نه تنها امنیت کشور خودمان را تامین کرده اند بلکه امنیت خیلی از کشورهای جهان را نیز تامین نمودند. ورمقانی در پایان سخنان خود بر مطالعه زندگینامه شهدا و انتقال آن به نسل جدید تاکید کرد
هدف دشمنان گرفتن روحیه جهادی و تفکر بسیجی مردم و مسئولان است

فرماندار بیجار در یادواره شهدای دهستان خسروآباد با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین کشور جهان است ، گفت: هدف دشمنان گرفتن روحیه جهادی و تفکر بسیجی مردم و مسئولان است.

فرماندار بیجار صبح امروز در یادواره شهدای دهستان خسروآباد که با حضور مردم و مسئولان در مسجد سیدالشهداء روستا برگزار شد ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان ما در طول این 40 سال با توطئه ها ، کارشکنی ها و برنامه ریزی های مداوم یک ثانبه هم برای ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درنگ نکردند.

فرماندار بیجار تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی و وجود رهبری فرزانه امروز می توانیم به جرات بگوئیم آزادترین کشور جهان هستیم و مصداق آن دسترسی آحاد مردم در اقصی نقاط کشور از دورترین منطقه روستایی گرفته تا شهرهای پیشرفته به مسئولان برای بیان مشکلات است.

فرماندار بیجار گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران در طول این 40 سال به برکت خون شهیدان و فداکاری رزمندگان و ایثارگران نه تنها امنیت کشور خودمان را تامین کرده اند بلکه امنیت خیلی از کشورهای جهان را نیز تامین نمودند.

ورمقانی در پایان سخنان خود بر مطالعه زندگینامه شهدا و انتقال آن به نسل جدید تاکید کرد

بازدید [ 382 ]
برچسب ها