اخبار

هفته تربیت بدنی و ورزش گرامی باد

مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی پیامی به شرح زیر صادر کرد:
هفته تربیت بدنی و ورزش گرامی باد

به نام خدای زیباییها
ورزش رمز سلامت، تندرستی و پویایی است وباعث افزایش روحیه و نشاط اجتماعی میگردد
عقل سالم در بدن سالم است
اثرات مثبت ورزش باعث روحیه بالا و اندیشه قوی نیز میگردد
 ورزش عامل سالم سازی جامعه و ابزاری است برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است

توجه به توسعه ورزش، زیرساخت های ورزشی، ورزش همگانی و قهرمانی و ورزش بانوان ضرورتی انکار ناپذیر است.
بی شک ورزش کهن دیار گروس، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه های انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیش از پیش بویژه در آوردگاه های بزرگ ورزشی برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگ تر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.
26 مهر لغایت دوم آبان به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش، نامگذاری شده است. این هفته فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.
این جانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به عموم ورزشکاران،مربیان و اساتید ورزشی و  جامعه ورزش استان کردستان، مدیر کل ورییس اداره شهرستان بیجار و کلیه همکاران  و کارکنان حوزه ورزش و امور جوانان در استان و شهرستان بیجار، همه دست اندرکاران و فعالان این بخش و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، خصوصا پیشکسوتان و ورزشکاران عزیز کهن دیار گروس و ورزش دوستان و حامیان ورزش و جوانان و تمامی هیاتهای ورزشی شهرستان بیجار  تبریک عرض می نمایم.
انشالله با امید به شکست ویروس منحوس کرونا فعالیت ورزشی و برنامه ریزیهای ورزش شهرستان به روال عادی برگردد .
علی اکبر ورمقانی
فرماندار شهرستان بیجار

بازدید [ 21 ]
برچسب ها