اخبار

هیجدهمین جلسه اجرایی انتخابات بیجار برگزار گردید

در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ هجدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بیجار با حضور جناب آقای خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و جناب آقای رضایی مدیرکل محترم امنیتی انتظامی و جناب آقای جعفری مدیرکل محترم سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان در فرمانداری شهرستان بیجار و به ریاست فرماندار محترم برگزار گردید. در این جلسه اعضای محترم هیات اجرایی انتخابات شهرستان، اعضای محترم هیات نظارت شهرستان، اعضای محترم هیات بازرسی شهرستان و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان حضور داشتند. ابتدا فرماندار محترم ضمن عرض خیر مقدم روند مراحل انتخابات در شهرستان از جمله ثبت نام نامزدها، بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی، تعیین شعب اخذ رای و تعیین عوامل اجرایی آن من جمله نمایندگان فرماندار، کاربران، ناظرین، محافظین امنیت شعب و خودروها، برگزاری جلسات تخصصی انتخابات شامل شورای تامین، هیات اجرایی، ستاد انتخابات، کمیته امنیت انتخابات و بازرسی و مشکلات موجود در حوزه های امکانات، سخت افزار و ملزومات از جمله شعب مهم ۷ نفره، دستگاه های احراز هویت و همچنین هزینه های لازم و تخصیص ناچیز آن تشریح نمودند. سپس جناب آقای جعفری مدیرکل محترم سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری درخصوص اهمیت انتخابات و ویژگی های انتخابات مجلس بیاناتی داشتند. درخصوص کمبود ها و دغدغه های فرماندار محترم اشاره داشتند: دستگاه های احراز هویت قطعا تامین خواهدشد و نیازی به دستگاههایی غیر از موارد پیش بینی شده نخواهد بود. شعب ۷ نفره از صلاحیت استان خارج بوده و از وزارت کشور تعیین می شود. در ادامه جناب آقای خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، درخصوص شرایط حساس کشور و نقش انتخابات بیاناتی داشتند و اضافه کردند: اقتدار ما در جهان زبانزد است و این اقتدار را مدیون مردم و حضورشان در همه عرصه های انقلاب از حوزه مقاومت و جنگ گرفته تا حوضه های مردمسالاری شامل راهپیمایی و انتخابات است. امیدواریم بتوانیم در شهرستان بیجار که همواره مظهر مشارکت مردم در ظهور اقتدار نظام بوده کمال عزم و تلاش خود را برای ایجاد مقدمات برگزاری انتخاباتی پرشور و نشاط با مشارکت حداکثری مردم و ولی نعمتان خود را فراهم کنیم‌ و خدمت گذار بی منت آنها باشیم. درخصوص فضای انتخابات شاهد هستیم با شهادت سردار شهید سلیمانی فضای همدلی و وحدت در کشور تقویت شد و این نشانه مردان خداست که شهادتشان هم به مردم و اسلام خیر می رساند‌. ایشان می تواند بهترین الگوی خدمت بی منت به مردم باشد و با این شیوه خدمت می توان سردار دلها شد. امیدواریم رهرو خوبی برای راه این شهید گرانقدر و همه شهدا باشیم. خداقوت به همه عوامل اجرایی انتخابات شهرستان و آرزوی توفیق برایتان دارم. در ادامه جناب آقای بسطامی رییس محترم هیات نظارت بر انتخابات شهرستان به نمایندگی از اعضای هیات نظارت مطالبی در خصوص لزوم صیانت از آرای مردم که به عنوان امانتی بسیار مهم در دست همه ماست تاکید کردند، سپس جناب آقای سیدشکری به نمایندگی از هیات اجرایی و جناب آقای جعفری به نمایندگی از هیات بازرسی شهرستان مشکلات این حوزه ها را تشریح نمودند.
هیجدهمین جلسه اجرایی انتخابات بیجار برگزار گردید
در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ هجدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بیجار با حضور جناب آقای خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و جناب آقای رضایی مدیرکل محترم امنیتی انتظامی و جناب آقای جعفری مدیرکل محترم سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان در فرمانداری شهرستان بیجار و به ریاست فرماندار محترم برگزار گردید. در این جلسه اعضای محترم هیات اجرایی انتخابات شهرستان، اعضای محترم هیات نظارت شهرستان، اعضای محترم هیات بازرسی شهرستان و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان حضور داشتند.
ابتدا فرماندار محترم ضمن عرض خیر مقدم روند مراحل انتخابات در شهرستان از جمله ثبت نام نامزدها، بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی، تعیین شعب اخذ رای و تعیین عوامل اجرایی آن من جمله نمایندگان فرماندار، کاربران، ناظرین، محافظین امنیت شعب و خودروها، برگزاری جلسات تخصصی انتخابات شامل شورای تامین، هیات اجرایی، ستاد انتخابات، کمیته امنیت انتخابات و بازرسی و مشکلات موجود در حوزه های امکانات، سخت افزار و ملزومات از جمله شعب مهم ۷ نفره، دستگاه های احراز هویت و همچنین هزینه های لازم و تخصیص ناچیز آن تشریح نمودند.
سپس جناب آقای جعفری مدیرکل محترم سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری درخصوص اهمیت انتخابات و ویژگی های انتخابات مجلس بیاناتی داشتند. درخصوص کمبود ها و دغدغه های فرماندار محترم اشاره داشتند: دستگاه های احراز هویت قطعا تامین خواهدشد و نیازی به دستگاههایی غیر از موارد پیش بینی شده نخواهد بود. شعب ۷ نفره از صلاحیت استان خارج بوده و از وزارت کشور تعیین می شود. در ادامه جناب آقای خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، درخصوص شرایط حساس کشور و نقش انتخابات
بیاناتی داشتند و اضافه کردند: اقتدار ما در جهان زبانزد است و این اقتدار را مدیون مردم و حضورشان در همه عرصه های انقلاب از حوزه مقاومت و جنگ گرفته تا حوضه های مردمسالاری شامل راهپیمایی و انتخابات است. امیدواریم بتوانیم در شهرستان بیجار که همواره مظهر مشارکت مردم در ظهور اقتدار نظام بوده کمال عزم و تلاش خود را برای ایجاد مقدمات برگزاری انتخاباتی پرشور و نشاط با مشارکت حداکثری مردم و ولی نعمتان خود را فراهم کنیم‌ و خدمت گذار بی منت آنها باشیم. درخصوص فضای انتخابات شاهد هستیم با شهادت سردار شهید سلیمانی فضای همدلی و وحدت در کشور تقویت شد و این نشانه مردان خداست که شهادتشان هم به مردم و اسلام خیر می رساند‌. ایشان می تواند بهترین الگوی خدمت بی منت به مردم باشد و با این شیوه خدمت می توان سردار دلها شد. امیدواریم رهرو خوبی برای راه این شهید گرانقدر و همه شهدا باشیم. خداقوت به همه عوامل اجرایی انتخابات شهرستان و آرزوی توفیق برایتان دارم.
در ادامه جناب آقای بسطامی رییس محترم هیات نظارت بر انتخابات شهرستان به نمایندگی از اعضای هیات نظارت مطالبی در خصوص لزوم صیانت از آرای مردم که به عنوان امانتی بسیار مهم در دست همه ماست تاکید کردند، سپس جناب آقای سیدشکری به نمایندگی از هیات اجرایی و جناب آقای جعفری به نمایندگی از هیات بازرسی شهرستان مشکلات این حوزه ها را تشریح نمودند.

بازدید [ 169 ]
برچسب ها