اخبار

پیام امام جمعه شهر یاسوکند بخش کرانی

سروران معزز سلام علیکم. پیرو ابلاغیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در هماهنگی با وزارت بهداشت بعد از هماهنگی با نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان حضرت آیه الله شاهرودی و استعلام از ریاست محترم علوم پزشکی استان و ابلاغ ریاست محترم دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان. در راستای حقوق هم استانیهای عزیز و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس به اطلاع عموم نمازگزاران محترم جمعه اعلام میداریم نمازجمعه این هفته ۲۳ اسفند ماه در شهر یاسوکند برگزار نخواهد شد ضمن تاکید مجدد بر رعایت بهداشت فراگیر، همگان را به ارتباط با خداوند منان و توسل به اهل بیت ع در ماه پرفضیلت رجب المرجب دعوت می نماییم. امام جمعه شهر یاسوکند و بخش کرانی - محمدباقر احدی
پیام امام جمعه شهر یاسوکند بخش کرانی
سروران معزز 
سلام علیکم.
پیرو ابلاغیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در هماهنگی با وزارت بهداشت بعد از هماهنگی با نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان حضرت آیه الله شاهرودی و استعلام از ریاست محترم علوم پزشکی استان و ابلاغ ریاست محترم دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان.
در راستای حقوق هم استانیهای عزیز و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس 
به اطلاع عموم نمازگزاران محترم جمعه اعلام میداریم نمازجمعه این هفته ۲۳ اسفند ماه در شهر یاسوکند برگزار نخواهد شد
ضمن تاکید مجدد بر رعایت بهداشت فراگیر، همگان را به ارتباط با خداوند منان و توسل به اهل بیت ع در ماه پرفضیلت رجب المرجب دعوت می نماییم.
امام جمعه شهر یاسوکند و بخش کرانی - محمدباقر احدی

بازدید [ 268 ]
برچسب ها