اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستلان بیجار به مناسبت روز راهدار

راهداران خادمان بی ادعای عرصه جاده و منشاء خدمات اجتماعی، اقتصادی می باشند. این روز نمادی از روزهای سراسر خدمت و تلاش جامعه راهداران است که در گرمای سوزان تابستان و سرمای سخت زمستان در جهت ایمنی سفرها، امید و نشاط هموطنان و حفظ و مراقبت از راهها می‌کوشند. این فرصت مغتنم بوده و مجالی است برای قدردانی و قدرشناسی از زحمات یکایک راهداران و همچنین خانواده های صبور آنان که با بردباری و پشتیبانی شرایط انجام ماموریت شان را فراهم می کنند. اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ از تلاش شما عزیزان راهدار به ویژه پرسنل خدوم راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بیجار که در حفظ جان و مال مســـافران و استفاده کنندگان از راه ها به حق غیرت می کنید تقدیر و تشکر می کنیم و از درگاه ذات اقدس الهی توفیق بیش از پیش شما را در انجام وظایف خطیر راهداری و ماموریت شغلی و تلاش بیش از پیش جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مسألت می نمایم.
پیام تبریک فرماندار شهرستلان بیجار به مناسبت روز راهدار

راهداران خادمان بی ادعای عرصه جاده و منشاء خدمات اجتماعی، اقتصادی می باشند.

 

این روز نمادی از روزهای سراسر خدمت و تلاش جامعه راهداران است که در گرمای سوزان تابستان و سرمای سخت زمستان در جهت ایمنی سفرها، امید و نشاط هموطنان و حفظ و مراقبت از راهها می‌کوشند.

 

این فرصت مغتنم بوده و مجالی است برای قدردانی و قدرشناسی از زحمات یکایک راهداران و همچنین خانواده های صبور آنان که با بردباری و پشتیبانی شرایط انجام ماموریت شان را فراهم می کنند.

 

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ از تلاش شما عزیزان راهدار به ویژه پرسنل خدوم راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بیجار که در حفظ جان و مال مســـافران و استفاده کنندگان از راه ها به حق غیرت می کنید تقدیر و تشکر می کنیم و از درگاه ذات اقدس الهی توفیق بیش از پیش شما را در انجام وظایف خطیر راهداری و ماموریت شغلی و تلاش بیش از پیش جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مسألت می نمایم.

 

بازدید [ 511 ]
برچسب ها