اخبار

پیام تبریک مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت آغاز هفته دولت

شهیدان رجایی و باهنر با توکل بر خداوند سبحان ، تلاش بی وقفه و با تاسی از فرامین امام و مقتدای خود از لحظه لحظه توفیق خدمتگزاری استفاده کرده و با دلسوزی، تلاش بی امان به گره گشایی از کار مردم و نظام نوپای انقلاب اسلامی پرداختند. هفته دولت هر سال یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام و انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است . دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه ، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند. دولتمردان شهید، رجایی و باهنر در دوران کوتاه خدمتگزاری خود در دولت ، هیچگاه از هیاهوی استکبار جهانی و دست نشاندگان آنها نهراسیده و همچون کوهی استوار در برابر هجمه های بی امان غرب ایستادند و اوج اقتدار انقلاب اسلامی را در کمال سادگی و ساده زیستی به نمایش گذاردند . سرانجام رییس جمهور اسلامی و نخست وزیر منتخب و مردمی ایران انقلابی با نثار خون سرخ خود ، واژه های عشق، ایثار و فدا کاری را عینیت بخشیدند و عزت و شرف راست قامتان تاریخ را زینت بخش تاریخ زرین و سراسر افتخار میهن اسلامی کردند. اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت، به ساحت قدسی دولتمردان شهید، رجایی و باهنر و همه شهدای گرانقدر و همیشه جاوید دولت در سطوح مختلف ادای احترام کرده، در تدوام و تحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدای سرافراز این مرز و بوم ، توفیق جمیع کارگزاران نظام در دولت تدبیر و امید ،همکاران وکارمندان خدوم وشریف وزارت کشور،استانداری کردستان خصوصا همکارنم در مجموعه فرمانداری شهرستان بیجار را در پناه حضرت حق و پیروی از فرامین و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت خدمتگزار راخواستارم . امیدوارم بتوانیم در دولت دوازدهم شاهد تلاش وافر برای خدمت به ملت بزرگ ایران باشیم.
پیام تبریک مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت آغاز هفته دولت

شهیدان رجایی و باهنر با توکل بر خداوند سبحان ، تلاش بی وقفه و با تاسی از فرامین امام و مقتدای خود از لحظه لحظه توفیق خدمتگزاری استفاده کرده و با دلسوزی، تلاش بی امان به گره گشایی از کار مردم و نظام نوپای انقلاب اسلامی پرداختند.

هفته دولت هر سال یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام و انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است . دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه ، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.

دولتمردان شهید، رجایی و باهنر در دوران کوتاه خدمتگزاری خود در دولت ، هیچگاه از هیاهوی استکبار جهانی و دست نشاندگان آنها نهراسیده و همچون کوهی استوار در برابر هجمه های بی امان غرب ایستادند و اوج اقتدار انقلاب اسلامی را در کمال سادگی و ساده زیستی به نمایش گذاردند . 

سرانجام رییس جمهور اسلامی و نخست وزیر منتخب و مردمی ایران انقلابی با نثار خون سرخ خود ، واژه های عشق، ایثار و فدا کاری را عینیت بخشیدند و عزت و شرف راست قامتان تاریخ را زینت بخش تاریخ زرین و سراسر افتخار میهن اسلامی کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت، به ساحت قدسی دولتمردان شهید، رجایی و باهنر و همه شهدای گرانقدر و همیشه جاوید دولت در سطوح مختلف ادای احترام کرده، در تدوام و تحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدای سرافراز این مرز و بوم ، توفیق جمیع کارگزاران نظام در دولت تدبیر و امید ،همکاران وکارمندان خدوم وشریف وزارت کشور،استانداری کردستان خصوصا همکارنم در مجموعه فرمانداری شهرستان بیجار را در پناه حضرت حق و پیروی از فرامین و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت خدمتگزار راخواستارم .

امیدوارم بتوانیم در دولت دوازدهم شاهد تلاش وافر برای خدمت به ملت بزرگ ایران باشیم.

 

بازدید [ 549 ]
برچسب ها