اخبار

پیام تشکر از مردم ولایت مدار شهرستان بیجار جهت حضور در خلق حماسه 22 بهمن

در پی حضور آگاهانه و معنادار مردم شریف و انقلابی شهرستان بیجار در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن ، بیژن زندیه فرماندار، کریمی نماینده مردم شریف شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام مرادی امام جمعه در پیامی مشترک، مراتب تشکر و قدردانی خود را از مردم دیار گروس به عمل آوردند. مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان بیجار درود برهمت والایتان و سلام بر اراده آهنین شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه بیجار که امروز باردیگر با قدمهای استوارتان تجدید بیعتی دوباره با آرمان های امام (ره) و رهبر عظیم الشان و شهدای ایران اسلامی بستید و افتخار دیگری در دفتر خاطرات زرین انقلاب به ثبت رساندید. آفرین بر غیرتتان که با حضور خود نمایشی وصف ناشدنی از قدرت عظیم ایران و ایرانی را به تصویر کشیدید. باشد که دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب با این حضور شما؛ به عمق معنای همبستگی مردم و مسئولین و اتحادشان واقف و دست از سنگ اندازی و تفرقه افکنی بردارند.
پیام تشکر از مردم ولایت مدار شهرستان بیجار جهت حضور در خلق حماسه 22 بهمن

در پی حضور آگاهانه و معنادار مردم شریف و انقلابی شهرستان بیجار در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن ، بیژن زندیه فرماندار، کریمی نماینده  مردم شریف شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام مرادی امام جمعه در پیامی مشترک، مراتب تشکر  و قدردانی خود را از مردم دیار گروس به عمل آوردند.

مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان بیجار

درود برهمت والایتان و سلام بر اراده آهنین شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه بیجار که امروز باردیگر با قدمهای استوارتان تجدید بیعتی دوباره با آرمان های امام (ره) و رهبر عظیم الشان و شهدای ایران اسلامی بستید و افتخار دیگری در دفتر خاطرات زرین انقلاب به ثبت رساندید.

آفرین بر غیرتتان که با حضور خود نمایشی وصف ناشدنی از قدرت عظیم ایران و ایرانی را به تصویر کشیدید.

باشد که دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب با این حضور شما؛ به عمق معنای همبستگی مردم و مسئولین و اتحادشان واقف و دست از سنگ اندازی و تفرقه افکنی بردارند.

بازدید [ 1060 ]
برچسب ها