اخبار

پیام تقدیر مهندس ورمقانی فرماندار بیجار گروس جهت حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار با صدور پيامي از حضور پرشور مردم انقلابي و همیشه در صحنه این شهرستان در راهپيمايي حماسي ۲۲ بهمن 1397 تقدیرو تشکر کرد. بسم الله الرحمن الرحیم يوم الله ۲۲ بهمن روز اتحاد، همبستگی، اقتدار و سربلندی ملت ایران در برابر زیاده خواهی ها و یاوه گویی های استکبار جهانی و ابر قدرتهایی است که همواره و در طول حدود چهار دهه عمر انقلاب از هر حربه و ترفندی برای ضربه به پیکره و روح این مکتب الهی استفاده کردند و البته هیچگاه راه به جایی نبردند. امروز ملت بزرگ و قدر شناس ایران اسلامی با شکوه تر از سالهای گذشته به میدان آمدند و با مشت‌های گره کرده و فریادهای رسا حمایت همه جانبه خود را از آرمانهای ارزشمند امام(ره) ،رهبری معظم و شهدای گلگون کفن به منصه ظهور گذاشتند. حضور حماسی و سرشار از شور جای جای استان قهرمان خیز و غیورکردستان تابلویی زیبا از رشادت،مردانگی،غیرت و اتحاد را به نمایش گذاشت و يكي از بي‌نظيرترين حماسه‌هاي مردمي را خلق كرد و یقینا این وحدت و یکپارچگی نشانگر حفظ،تثبيت و تقويت انقلاب شکوهمند اسلامی است. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و انقلابی مردم ولایت مدار شهرستان بیجار، در راهپيمايي ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، رسالت سنگين خدومان انقلاب اسلامی را دو چندان کرده و باید کمر همت را بیش از پیش برای توسعه همه جانبه شهرستان بست و از هر ظرفیتی برای اعتلای ایران اسلامی و این دیار زر خیز استفاده کرد. علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار
پیام تقدیر مهندس ورمقانی فرماندار بیجار گروس جهت حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار  با صدور پيامي از حضور پرشور مردم انقلابي و همیشه در صحنه این شهرستان در راهپيمايي حماسي ۲۲ بهمن 1397 تقدیرو تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

يوم الله ۲۲ بهمن روز اتحاد، همبستگی، اقتدار و سربلندی ملت ایران در برابر زیاده خواهی ها و یاوه گویی های استکبار جهانی و ابر قدرتهایی است که همواره و در طول حدود چهار دهه عمر انقلاب از هر حربه و ترفندی برای ضربه به پیکره و روح این مکتب الهی استفاده کردند و البته هیچگاه راه به جایی نبردند.

امروز ملت بزرگ و قدر شناس ایران اسلامی با  شکوه تر از سالهای گذشته به میدان آمدند و با مشت‌های گره کرده و فریادهای رسا حمایت همه جانبه خود را از آرمانهای ارزشمند امام(ره) ،رهبری معظم و شهدای گلگون کفن به منصه ظهور گذاشتند.

حضور حماسی و سرشار از شور جای جای استان قهرمان خیز و  غیورکردستان تابلویی زیبا از رشادت،مردانگی،غیرت و اتحاد را به نمایش گذاشت و يكي از بي‌نظيرترين حماسه‌هاي مردمي را خلق كرد و یقینا این وحدت و یکپارچگی نشانگر حفظ،تثبيت و تقويت انقلاب شکوهمند اسلامی است.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و انقلابی مردم ولایت مدار شهرستان بیجار، در راهپيمايي ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، رسالت سنگين خدومان انقلاب اسلامی را دو چندان کرده و باید کمر همت را بیش از پیش برای توسعه همه جانبه شهرستان  بست و از هر ظرفیتی برای اعتلای ایران اسلامی و این دیار  زر خیز استفاده کرد.

علی اکبر ورمقانی

فرماندار شهرستان بیجار

بازدید [ 392 ]
برچسب ها