اخبار

پیام فرماندار به مناسبت سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی

‍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و حماسه سوم خرداد پیامی به شرح ذیل صادر کرد:
پیام فرماندار به مناسبت سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی
بسمه تعالی
خرم شهر را خدا آزاد کرد ( امام خمینی رضوان الله تعالی علیه )
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.
سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.
اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران خصوصا مردم انقلابی و متدین شهرستان بیجار گروس را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم .
علی اکبر ورمقانی
فرماندار بیجار

بازدید [ 125 ]
برچسب ها