اخبار

پیام فرماندار به مناسبت هفته وحدت

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت آغاز هفته وحدت پیامی به شرح زیر منتشر کرد:
پیام فرماندار به مناسبت هفته وحدت
بسم الله الرحمن الرحیم
وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِيعاً و لاتَفَرَّقُوا
همگي به ريسمان الهي چنگ زنيد و پراكنده نشويد.«[قرآن کریم- سوره آل عمران، آيه۱۰۳»
ماه ربیع الاول، یادآور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد(ص)، حقیقتا فرصتی،برای عمل به سیره آن مقام آسمانی و بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین مبین اسلام است.
نگاه مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحریم توهین وهتاکی به صحابه رسول الله و همسران مکرم پیامبر اسلام  و باور عمیق و خالصانه حضرت  امام خمینی (ره) در خصوص وحدت برادران شیعه و سنی و اصل وحدت کلمه، افتخاری است که نصیب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
 نیاز به اتحاد و انسجام، از مسائل اساسی جهان اسلام است و وحدت، قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران است.
اینجانب آغاز هفته وحدت ((12لغایت 17ربیع الاول)) میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت، رسول صلح و بیداری حضرت محمد مصطفی (ص)،  ولادت باسعادت حضرت امام جعفر صادق (ع)  را به تمامی مسلمانان جهان، مردم عزیز  و فرهنگی استان کردستان و مردم متدین و انقلابی  شهرستان بیجار کهن دیار گروس که سالهای سال است برادران عزیز اهل سنت و اهل تشیع با وحدتی بینظیر و مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند تبریک و تهنیت عرض می نمایم
امیدوارم همه باهم و درکنار هم و با همدلی و همراهی بتوانیم ویروس منحوس کرونا را شکست بدهیم.

بازدید [ 94 ]
برچسب ها