اخبار

پیام فرماندار و تبریک هفته پرستار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار،مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان طی پیامی هفته پرستار 26آذر تا 2دیماه را تبریک گفت.
پیام فرماندار و تبریک هفته پرستار
به نام خداوند بخشنده مهربان
ایثار و فداکاری ،معرفت، تجربه و مهارت،رحمت، عطوفت، مهربانى و مراقبت واژه هایی است مقدس که برازنده تلاشهای شبانه روزی و خستگی ناپذیر خانواده بزرگ بهداشت و درمان کشور است .
قریب 10ماهه کل جهان،ایران،کردستان و کهن دیار گروس شهرستان بیجار با بیماری ناشی از ویروس منحوس کرونا درگیر ومقابله میکند.
 نقش فداکاری خانواده بزرگ بهداشت و درمان کشور کم نظیر و ستودنی است پرستاران عزیز و گرانقدر با تاسی و تبعیت از بزرگ پرستار دشت کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها صحنه های نوعدوستی بسیار زیبا خلق کرده اند .
پرستار،خوش نام ترین همدم و همراه سخت ترین روز های زندگی آدم هاست.
اینجانب، سالروز ولادت بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری ( س) و روز پرستار را  به پرستاران گرانقدر بیمارستان و درمانگاهها و خانه های بهداشت و مکانهای مراقبتی از بزرگسالان و معلولان و ....، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض مینمایم .
   شرایط فعلی، درست مثل یک جنگ تن به تنِ تحمیلی و نابرابر است که در آن با دشمنی مواجه هستیم که همه جا حضور دارد اما او را نمی بینیم و مدام در حال تغییر تاکتیک است.  
 ما درگیر جنگی محله محور و خانواده محور شده ایم
اجرای طرح سپهبد شهید سردار سلیمانی با مشارکت ستاد کرونای شهرستان،ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار،هلال احمر شهرستان و سایر اعضای ستاد و پایگاهای بسیج مساجد و محلات نیاز به همراهی و همکاری مردم عزیز شهرستان دارد که بدون شک نقش پرستاران عزیز در کنار سایرین بویژه خانواده بزرگ بهداشت و درمان (پزشکان ،پرستاران،بهورزان،کادر بهداشت و سلامت در نقاط دور و نزدیک روستاها و شهرهای شهرستان ) جای تقدیر دارد .
انشالله همه آحاد مردم با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و لغو تمام دورهمی های شب یلدا بتوانیم و ضعیت شهرستان را به وضعیت سفید تبدیل نماییم
علی اکبر ورمقانی
فرماندار و رییس ستاد کرونای شهرستان بیجار

بازدید [ 125 ]
برچسب ها