اخبار

چراغ 2 پروژه ورزشی و تفریحی در بیجار روشن شد

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 2 پروژه ورزشی و تفریحی در شهر بیجار با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه، روسای ادارت، سرمایه گذار طرح به بهره برداری رسید تا از سوی مردم و ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد. به گزارش روابط عمومی فرماندای، مجموعه تفریحی - ورزشی وانیک در پارک شاهد بیجار با سرمایه گذاری 15 میلیارد ریالی بخش خصوص، حمایت سازمان برنامه و بودجه کردستان، فرمانداری، شهرداری و شورای شهر اولیت پروژه ای که امروز به بهره برداری رسید. با بهره برداری از مجموعه تفریحی ورزشی وانیک که در زمینی به مساحت 24 هزار مترمربع احداث شده برای 11 نفر از جوانان بیجاری شغل ایجاد شده است. این مجموعه تفریحی - ورزشی در سه فاز و با هدف استفاده در فصل زمستان طراحی شده و شامل پیست کارتینگ با 6 خودرو و هفت هزار متر فضا، پیست ماشین کوبنده با 10 خودرو در 200 متر مربع فضا، زمین مناسب جهت بازی تیمی پینت بال با ظرفیت بازی 20 نفر، فضای ویژه مینی جت اسکی و قصر بادی کودکان با ظرفیت حدود 300 نفر است. دومین طرح ورزشی که روز سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان بیجار افتتاح شد، تجهیز و بهسازی سالن ورزشی کشتی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید الماسیه است. این سالن ورزشی که بیش از چند دهه قدمت دارد با اعتباری بیش از 300 میلیون ریال تجهیز و بهسازی شده و از امروز در اختیار کشتی گیران بیجاری قرار می گیرد.
چراغ 2 پروژه ورزشی و تفریحی در بیجار روشن شد

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 2 پروژه ورزشی و تفریحی در شهر بیجار با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه، روسای ادارت، سرمایه گذار طرح به بهره برداری رسید تا از سوی مردم و ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرماندای، مجموعه تفریحی - ورزشی وانیک در پارک شاهد بیجار با سرمایه گذاری 15 میلیارد ریالی بخش خصوص، حمایت سازمان برنامه و بودجه کردستان، فرمانداری، شهرداری و شورای شهر اولیت پروژه ای که امروز به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از مجموعه تفریحی  ورزشی وانیک که در زمینی به مساحت 24 هزار مترمربع احداث شده برای 11 نفر از جوانان بیجاری شغل ایجاد شده است.

این مجموعه تفریحی - ورزشی در سه فاز و با هدف استفاده در فصل زمستان طراحی شده و شامل پیست کارتینگ با 6 خودرو و هفت هزار متر فضا، پیست ماشین کوبنده با 10 خودرو در 200 متر مربع فضا، زمین مناسب جهت بازی تیمی پینت بال با ظرفیت بازی 20 نفر، فضای ویژه مینی جت اسکی و قصر بادی کودکان با ظرفیت حدود 300 نفر است.

دومین طرح ورزشی که روز سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان بیجار افتتاح شد، تجهیز و بهسازی سالن ورزشی کشتی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید الماسیه است.

این سالن ورزشی که بیش از چند دهه قدمت دارد با اعتباری بیش از 300 میلیون ریال تجهیز و بهسازی شده و از امروز در اختیار کشتی گیران بیجاری قرار می گیرد.

 

بازدید [ 646 ]
برچسب ها