اخبار

چهاردهمین جلسه ستاد کرونای شهرستان بیجار

چهاردهمین جلسه ستاد کرونای شهرستان به صورت مشترک با ستاد تنظیم بازار شهرستان روز چهارشنبه 10 اردیبهشت ساعت 17 در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
چهاردهمین جلسه ستاد کرونای شهرستان بیجار
در این جلسه فرماندار بیجار ضمن تبریک هفته ی کارگر و هفته ی معلم و هفته ی سلامت و روز شوراهای شهر و روستا از زحمات همه تلاشگران عرصه سلامت بهداشت و درمان شوراهای شهرستان،شهر،بخش و روستا و همچنین فرهنگیان و معلمان و جامعه کارگری شهرستان تقدیر و تشکر و روز و هفته آنان را تبریک گفتند.
رئیس ستاد کرونای شهرستان بر نظارت بیشتر و دقیق تر بر واحدهای تولیدی،کارخانجات و صنوف شهرها و روستاها تاکید و بیان کرد:باید پروتکل های بهداشتی دقیقا اجرا گردد.فرماندار شهرستان بیجار اضافه کرد:کلیه ی ادارات،سازمان ها و ارگان ها موظفند به سامانه ی وزارت بهداشت مراجعه و ثبت نام و کد رهگیری دریافت و پروتکل های بهداشتی را در محیط کار خود رعایت نمایند.
ورمقانی در ادامه به ماه رمضان اشاره و ضمن تبریک ماه رمضان به آحاد مردم شهیدپرور شهرستان بیجار و آرزوی قبولی روزه و طاعات و عبادات همشهریان بر نظارت ویژه ی ستاد تنظیم بازار شهرستان بر بازار تاکید و گفتند:باید با گرانفروشی برخورد شود و تیم های گشت و بازرسی و بهداشت کنترل ماه رمضان فعال شوند.
وی ادامه داد در حال حاضر مشکلی در تامین کالاهای اساسی در شهرستان نداریم و صنعت،معدن و تجارت و تعاون روستایی را موظف نمود به طور مرتب پیگیر دریافت سهمیه کالاهای اساسی شهرستان را از طریق استان به عمل آورند.در ادامه جلسه اعضای حاضر گزارشات نظارت و پیشنهادات خود را در خصوص مبارزه با کرونا و تنظیم بازار به جلسه ارائه دادند.

بازدید [ 46 ]
برچسب ها