اخبار

کارمندان باید به تکریم واقعی ارباب رجوع پایبند باشند

فرماندار بیجار گفت: یکی از وظایف مهم کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی، نهادها و ارگان های دولتی حفظ کرامت و شان مردم است و همه باید به معنای واقعی تکریم ارباب رجوع در انجام امور محوله و خدمت به مردم پایبند باشند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجارعلی اکبر ورمقانی روز یکشنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت در آیین تجلیل از مقام کارمند، اظهار داشت: خدمت به مردم، از ارزش و مقام بالایی برخوردار است. وی افزود: خدمتگذاران ملت باید قدر روزها و ساعت های این موقعیت را بدانند و برای هر چه بهتر به انجام رساندن وظایف خود و خدمت رسانی به مردم از لحظه ای غفلت نکنند. فرماندار بیجار یادآور شد: عمر خدمت 30 ساله در سمت کارمند یا مدیر اداره بسرعت به پایان خواهد رسید و تنها نام و یاد نیکو در ذهن و خاطره مردم باقی خواهد ماند. ورمقانی با بیان اینکه مردم حق دارند از عملکردها و خدمات دستگاه های دولتی به خود مطلع باشند، گفت: مدیران باید از همه ظرفیت های رسانه ایی جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده کنند. وی به لزوم توسعه عمرانی و آبادنی شهرستان بیجار نیز اشاره کرد و افزود: شرکت ها و تعاونی های مردم نهاد باید احیا گردند تا با جلب اعتماد مردم و جذب سرمایه های سرگردان، در راه توسعه عمرانی و آبادانی شهرستان گام های استوار و محکمی بردارند. امام جمعه بیجار هم در این مراسم گفت: خدمت به مردم در جامعه اسلامی، یک عبادت است که توفیق، اجر و پاداش آن نزد خداوند محفوظ است. حجت الاسلام علی مرادی اظهار داشت: در خدمتگذاری به خلق خدا نباید هیچگاه احساس خستگی و نارضایتی کرد بلکه به شکرانه توفیق در این راه باید سپاسگذار خداوند بود. وی افزود: بسیاری از مردم از عملکرد و رفتار برخی از مدیران ادارات دولتی در این شهرستان ناراضی هستند چون رفتار و برخورد برخی مسئولان که باید خدمتگزار مردم باشند، آزار دهنده و دور از تکریم است. حجت الاسلام مرادی به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و یادآور شد: نباید مقصر وضعیت پیش آمده در جامعه را دولت دانست چون بسیاری از مشکلات پیش آمده توسط افراد سود جو و فرصت طلب ایجاد شده است. در پایان این آیین، به مناسبت روز کارمند، تعدادی از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان بیجار با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شدند.
کارمندان باید به تکریم واقعی ارباب رجوع پایبند باشند

 فرماندار بیجار گفت: یکی از وظایف مهم کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی، نهادها و ارگان های دولتی حفظ کرامت و شان مردم است و همه باید به معنای واقعی تکریم ارباب رجوع در انجام امور محوله و خدمت به مردم پایبند باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجارعلی اکبر ورمقانی روز یکشنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت در آیین تجلیل از مقام کارمند، اظهار داشت: خدمت به مردم، از ارزش و مقام بالایی برخوردار است.

وی افزود: خدمتگذاران ملت باید قدر روزها و ساعت های این موقعیت را بدانند و برای هر چه بهتر به انجام رساندن وظایف خود و خدمت رسانی به مردم از لحظه ای غفلت نکنند.

فرماندار بیجار یادآور شد: عمر خدمت 30 ساله در سمت کارمند یا مدیر اداره بسرعت به پایان خواهد رسید و تنها نام و یاد نیکو در ذهن و خاطره مردم باقی خواهد ماند.

ورمقانی با بیان اینکه مردم حق دارند از عملکردها و خدمات دستگاه های دولتی به خود مطلع باشند، گفت: مدیران باید از همه ظرفیت های رسانه ایی جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده کنند.

وی به لزوم توسعه عمرانی و آبادنی شهرستان بیجار نیز اشاره کرد و افزود: شرکت ها و تعاونی های مردم نهاد باید احیا گردند تا با جلب اعتماد مردم و جذب سرمایه های سرگردان، در راه توسعه عمرانی و آبادانی شهرستان گام های استوار و محکمی بردارند.

امام جمعه بیجار هم در این مراسم گفت: خدمت به مردم در جامعه اسلامی، یک عبادت است که توفیق، اجر و پاداش آن نزد خداوند محفوظ است.

حجت الاسلام علی مرادی اظهار داشت: در خدمتگذاری به خلق خدا نباید هیچگاه احساس خستگی و نارضایتی کرد بلکه به شکرانه توفیق در این راه باید سپاسگذار خداوند بود.

وی افزود: بسیاری از مردم از عملکرد و رفتار برخی از مدیران ادارات دولتی در این شهرستان ناراضی هستند چون رفتار و برخورد برخی مسئولان که باید خدمتگزار مردم باشند، آزار دهنده و دور از تکریم است.

حجت الاسلام مرادی به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و یادآور شد: نباید مقصر وضعیت پیش آمده در جامعه را دولت دانست چون بسیاری از مشکلات پیش آمده توسط افراد سود جو و فرصت طلب ایجاد شده است.

در پایان این آیین، به مناسبت روز کارمند، تعدادی از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان بیجار با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شدند.

 

بازدید [ 610 ]
برچسب ها