اخبار

کردستان یکی از حلقه‌های تولید فولاد در کشور خواهد شد

استاندار کردستان با یادآوری سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری برای ایجاد زنجیره فولاد در استان، گفت: با تحقق این مهم کردستان یکی از حلقه‌های تولید فولاد در کشور خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری از بیجار، روزیکشنبه در جلسه شورای اداری بیجار و معارفه فرماندار این شهرستان که در سینما آزادی برگزار شد، با بیان اینکه مسوولیت و خدمت در نظام اسلامی توفیق بزرگی است، اظهار کرد: جابجایی مسوولیت‌ها به معنای ناکارآمدی فرد نیست بلکه تغییر می‌تواند منشأ تحول در امور باشد. وی با تقدیر از زحمات فرماندار سابق بیجار عنوان کرد: هیچ پارامتری جز توانمندی برای انتخاب فرماندار جدید بیجار در نظر گرفته نشده است. استاندار کردستان گفت: من برای کار در کردستان و زادگاهم شهرستان بیجار هیچ معامله‌ای با هیچ کسی نداشته و نخواهم داشت، تصورها و تلقی‌های فضای مجازی در رابطه با انتخاب فرماندار بیجار تماما کذب است. مرادنیا اظهار کرد: مسائل حاشیه‌ای موجبات عدم پیشرفت استان کردستان را دارد و فقط باید در راستای اتحاد، همدلی و یکدلی در استان میان مسوولان و مردم در تلاش بود. وی در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص زنجیره فولاد بیان کرد: تمام تلاش ما این است که مسئله فولاد مسائل اجتماعی در بر نداشته باشد و برای جانمایی آن ماه‌ها تحقیق شده است. استاندار کردستان ادامه داد: بعد از تحقیق در رابطه با فولاد به این نتیجه رسیدیم که دو مجموعه مستقل یکی در بیجار و دیگری در قروه انجام می‌شود. وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری زنجیره فولاد بزرگترین سرمایه‌گذاری در طول عمر استان کردستان تاکنون است گفت: برای انجام این مهم یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌شود. مرادنیا بیان کرد: بعد از ماه رمضان با حضور وزیر صنعت همزمان سه پروژه آهن اسفنجی یکی مربوط به بخش خصوصی در سقز و دو مورد دیگر مربوط به بخش دولتی در قروه و بیجار کلنگ‌زنی خواهد شد.
کردستان یکی از حلقه‌های تولید فولاد در کشور خواهد شد

استاندار کردستان با یادآوری سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری برای ایجاد زنجیره فولاد در استان، گفت: با تحقق این مهم کردستان یکی از حلقه‌های تولید فولاد در کشور خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری از بیجار، روزیکشنبه در جلسه شورای اداری بیجار و معارفه فرماندار این شهرستان که در سینما آزادی برگزار شد، با بیان اینکه مسوولیت و خدمت در نظام اسلامی توفیق بزرگی است، اظهار کرد: جابجایی مسوولیت‌ها به معنای ناکارآمدی فرد نیست بلکه تغییر می‌تواند منشأ تحول در امور باشد.

وی با تقدیر از زحمات فرماندار سابق بیجار عنوان کرد: هیچ پارامتری جز توانمندی برای انتخاب فرماندار جدید بیجار در نظر گرفته نشده است.

استاندار کردستان گفت: من برای کار در کردستان و زادگاهم شهرستان بیجار هیچ معامله‌ای با هیچ کسی نداشته و نخواهم داشت، تصورها و تلقی‌های فضای مجازی در رابطه با انتخاب فرماندار بیجار تماما کذب است.

مرادنیا اظهار کرد: مسائل حاشیه‌ای موجبات عدم پیشرفت استان کردستان را دارد و فقط باید در راستای اتحاد، همدلی و یکدلی در استان میان مسوولان و مردم در تلاش بود.

وی در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص زنجیره فولاد بیان کرد: تمام تلاش ما این است که مسئله فولاد مسائل اجتماعی در بر نداشته باشد و برای جانمایی آن ماه‌ها تحقیق شده است.

استاندار کردستان ادامه داد: بعد از تحقیق در رابطه با فولاد به این نتیجه رسیدیم که دو مجموعه مستقل یکی در بیجار و دیگری در قروه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری زنجیره فولاد بزرگترین سرمایه‌گذاری در طول عمر استان کردستان تاکنون است گفت: برای انجام این مهم یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌شود.

مرادنیا بیان کرد: بعد از ماه رمضان با حضور وزیر صنعت همزمان سه پروژه آهن اسفنجی یکی مربوط به بخش خصوصی در سقز و دو مورد دیگر مربوط به بخش دولتی در قروه و بیجار کلنگ‌زنی خواهد شد.

بازدید [ 674 ]
برچسب ها