اخبار

گازرسانی به چهار روستای شهرستان بیجار در سالروز تشکیل بسیج

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار، کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل شرکت گاز استان به مناسبت سالروز تشکیل بسیج در پنجم آذر ماه، ظهر امروز، چهار روستای شهرستان بیجار از نعمت گاز برخوردار شدند. بیژن زندیه اظهار کرد: پروژه گازرسانی مجتمع قزل آغاج، با اعتباری بالغ بر 4.572.478.005 میلیارد ریال، چهار روستای محروم شهرستان بیجار را گاز دار نمود. زندیه با اشاره به شروع پروژه گاز رسانی در دی ماه 95 گفت: این پروژه یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه های با متراژ 15462.8 متر شبکه گاز رسانی می باشد. فرماندار شهرستان بیجار گفت: روستاهای قزل آغاج، آغکند، علیا و سیرلان، چهار روستایی است که امروز از این نعمت خدادایی برخودار شدند. وی از انشعاب 135 خانوار از این مجمتع خبر داد و پایان پروژه را اواسط شهریور ماه 96 عنوان نمود که بعد از تست و اقدامات ایمنی، در سالروز تشکیل نهاد بسیج مردمی، با حضور جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.
گازرسانی به چهار روستای شهرستان بیجار در سالروز تشکیل بسیج

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار، کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل شرکت گاز استان به مناسبت  سالروز تشکیل بسیج در پنجم آذر ماه، ظهر امروز، چهار روستای شهرستان بیجار از نعمت گاز برخوردار شدند.

بیژن زندیه اظهار کرد: پروژه گازرسانی مجتمع قزل آغاج، با اعتباری بالغ بر 4.572.478.005 میلیارد ریال، چهار روستای محروم شهرستان بیجار را گاز دار نمود.

زندیه با اشاره به شروع پروژه گاز رسانی در دی ماه 95 گفت: این پروژه یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه های با متراژ 15462.8 متر شبکه گاز رسانی می باشد.

فرماندار شهرستان بیجار گفت: روستاهای قزل آغاج، آغکند، علیا و سیرلان، چهار روستایی است که امروز از این نعمت خدادایی برخودار شدند.

وی از انشعاب 135 خانوار از این مجمتع خبر داد و پایان پروژه را اواسط شهریور ماه 96 عنوان نمود که بعد از تست و اقدامات ایمنی، در سالروز تشکیل نهاد بسیج مردمی، با حضور جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

 

بازدید [ 1053 ]
برچسب ها