اخبار

یادواره 450 شهید والامقام شهرستان بیجار در مسجد روستای چشمه روباه این شهرستان برگزار شد .

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در این مراسم با اشاره به خدمات نظام اسلامی گفت : با وجود تمامی کمبودها و مشکلات اعتباری از 192 روستای این شهرستان 141 روستای آن دارای گاز هستند، 4 روستا در حال عملیات گازرسانی هستند و 47روستا نیز طرح مطالعاتی آنها انجام شده است. وی با گرامیداشت یاد و خاطره 5400 شهید والامقام استان کردستان عنوان داشت : باید همواره قدردان و پاسدار خون شهدا باشیم و در این برهه از زمان دشمن شناسی و بصیرت از نیازهای ضروری جامعه ما باشد . فرماندار بیجار از اختصاص تسهیلات ویژه به روستائیان برای ایجاد شغل و کارآفرینی خبر داد و اظهار داشت : توجه به تولیدات روستایی و فراهم کردن زیرساخت ها برای اشتغال روستایی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که خالی از سکنه شدن روستاهای بیجار لطمه ی بزرگی به اقتصاد این شهرستان زده است .
یادواره 450 شهید والامقام شهرستان بیجار در مسجد روستای چشمه روباه این شهرستان برگزار شد .

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در این مراسم با اشاره به خدمات نظام اسلامی گفت : با وجود تمامی کمبودها و مشکلات اعتباری از 192 روستای این شهرستان 141 روستای آن دارای گاز هستند، 4 روستا در حال عملیات گازرسانی هستند و 47روستا نیز طرح مطالعاتی آنها انجام شده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره 5400 شهید والامقام استان کردستان عنوان داشت : باید همواره قدردان و پاسدار خون شهدا باشیم و در این برهه از زمان دشمن شناسی و بصیرت از نیازهای ضروری جامعه ما باشد .

فرماندار بیجار از اختصاص تسهیلات ویژه به روستائیان برای ایجاد شغل و کارآفرینی خبر داد و اظهار داشت : توجه به تولیدات روستایی و فراهم کردن زیرساخت ها برای اشتغال روستایی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که خالی از سکنه شدن روستاهای بیجار لطمه ی بزرگی به اقتصاد این شهرستان زده است .

 

بازدید [ 1006 ]
برچسب ها