اخبار

انتخاب روستای قمچقای شهرستان بیجار جهت اجرای طرح روستای بدون بیکار

مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در جریان بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری منطقه قمچقای اعلام کرد: در استان کردستان 3 روستا برای اجرای طرح روستای بدون بیکار انتخاب شده که یکی از این روستاها قمچقای در شهرستان بیجار است. وی افزود برای اجرای این طرح یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته شده که به اهالی روستای قمچقای از طریق صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد شغل پرداخت میشود. ورمقانی افزود: دراعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال آینده نیز اعتبار لازم جهت ترمیم و بازسازی کانال آبرسانی به مزارع پرورش ماهی قمچقای اختصاص خواهد یافت. فرماندار شهرستان بیجار همچنین بر تشکیل تعاونی مزرعه داران پرورش ماهی در این روستا تاکیید کرد و عنوان داشت : کمپ گردشگری در حاشیه ی روستا احداث می شود. وی با بررسی مشکلات این منطقه و بازدید از نقاط مختلف بیان کرد: مشکل عدم آنتن دکل تلفن همراه این روستا نیز از طریق استان پیگیری خواهد شد.
 انتخاب روستای قمچقای شهرستان بیجار جهت اجرای طرح روستای بدون بیکار

مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در جریان بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری منطقه قمچقای اعلام کرد: در استان کردستان 3 روستا برای اجرای طرح روستای بدون بیکار انتخاب شده که یکی از این روستاها قمچقای در شهرستان بیجار است.

وی افزود برای اجرای این طرح یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته شده که به اهالی روستای قمچقای از طریق صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد شغل پرداخت میشود.

ورمقانی افزود: دراعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال آینده نیز اعتبار لازم جهت ترمیم و بازسازی کانال آبرسانی به مزارع پرورش ماهی قمچقای اختصاص خواهد یافت.

فرماندار شهرستان بیجار همچنین بر تشکیل تعاونی مزرعه داران پرورش ماهی در این روستا تاکیید کرد و عنوان داشت : کمپ گردشگری در حاشیه ی روستا احداث می شود.

وی با بررسی مشکلات این منطقه و بازدید از نقاط مختلف بیان کرد: مشکل عدم آنتن دکل تلفن همراه این روستا نیز از طریق استان پیگیری خواهد شد.

بازدید [ 726 ]
برچسب ها