اخبار

بهره برداری از رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار

هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در مراسم بهره برداری از رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان و مدیر کل تامین اجتماعی استان کردستان برگزار شد، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران تا کنون گردنه های سختی را طی کرده است اظهار کرد: مطمعناَ با مقاومت و ایستادگی مردم باید منتظر روز های سخت تر هم باشیم . وی با اعلام اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور بالغ بر ۴۰ میلیون نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ، تصریح کرد: این جمعیت در ۷۱ بیمارستان ملکی، ۲۷۸ درمانگاه سرپایی خدمات رایگان دریافت می کنند . فولادی با ذکر اینکه در استان کردستان ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در شهر های سنندج و سقز وجود دارد، ادامه داد: در ۵ شهرستان استان کردستان مراکز درمانی سرپایی وجود دارد که هفته اول اسفند مناقصه درمانگاه دیواندره انجام می شود و به این ترتیب استان کردستان تنها استان در کشور است که در تمامی شهرستان های این استان که واجد بهره مندی از مراکز ملکی بوده اند این شاخص وجود دارد . هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان با اعلام اینکه ۴ دستگاه رادیولوژی در شهر های سنندج، سقز، بیجار و قروه در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری می رسد ، خاطرنشان کرد:دستگاه رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان خریداری شده است که مبلغ فعلی این دستگاه ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است .
 بهره برداری از رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار

هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در مراسم بهره برداری از رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان و مدیر کل تامین اجتماعی استان کردستان برگزار شد، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران تا کنون گردنه های سختی را طی کرده است اظهار کرد: مطمعناَ با مقاومت و ایستادگی مردم باید منتظر روز های سخت تر هم باشیم .

وی با اعلام اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور بالغ بر ۴۰ میلیون نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ، تصریح کرد: این جمعیت در ۷۱ بیمارستان ملکی، ۲۷۸ درمانگاه سرپایی خدمات رایگان دریافت می کنند .

فولادی با ذکر اینکه در استان کردستان ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در شهر های سنندج و سقز وجود دارد، ادامه داد: در ۵ شهرستان استان کردستان مراکز درمانی سرپایی وجود دارد که هفته اول اسفند مناقصه درمانگاه دیواندره انجام می شود و به این ترتیب استان کردستان تنها استان در کشور است که در تمامی شهرستان های این استان که واجد بهره مندی از مراکز ملکی بوده اند این شاخص وجود دارد .

هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان با اعلام اینکه ۴ دستگاه رادیولوژی در شهر های سنندج، سقز، بیجار و قروه در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری می رسد ، خاطرنشان کرد:دستگاه رادیولوژی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بیجار با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان خریداری شده است که مبلغ فعلی این دستگاه ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است .

 

 

 

 

بازدید [ 531 ]
برچسب ها