اخبار

توسعه دیار گروس دغدغه همه مسئولان و مردم است

به گزارش روابط عمومی علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجاردر آیین گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران با انعکاس مسایل و مشکلات جامعه و مطالبات مردم، نقش بسزایی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شهرستان بر عهده دارند. وی افزود: توسعه کهن دیار گروس یکی از مهمترین دغدغه های مردم، مسئولان و خبرنگاران است و برای تحقق این هدف گذاری باید اختلافات قومی و زبانی را کنار گذاشته و با اتحاد به سوی قله های توسعه گام برداشت. فرماندار بیجار تاکید کرد: خبرنگاران در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در همرامی، همیاری و اطلاع مردم از وضعیت جبهه های حق علیه باطل و نیروهای انقلاب ایفا کردند. او با اشاره به اینکه انتقاد به عملکرد مسئولان وارد است، گفت: انتقادات باید سازنده، با راهکار و در راستای حل مشکلات باشد و نباید تخریب مسئولان به نام انتقاد در جامعه رواج یابد. ورمقانی یادآور شد: رسالت خبرنگار و مقام الهی قلم، در قرآن کریم از ارزش والایی برخوردار است زیرا این مقام و مرتبه بسیار حساس و سنگین است. وی اضافه کرد: بسیاری از مسایل و مباحث اجتماعی در بیجار توسط عده ایی 2 قطبی شده و اصل همشهری بودن و ساکن یک شهرستان بودن بدست فراموشی سپرده شده است. فرماندار بیجار افزود: سه پروژه اقتصادی و مهم گندله سازی، آهن اسفنجی و پتروشیمی در شهرستان کلنگ زنی شده و در آینده نزدیک راه اندازی می شود و آثار و پیامدهای مثبت آن برای همه مردم دیار گروس ملموس خواهد بود. وی با اشاره به اینکه اتحاد تنها رمز پیروزی بر مشکلات و مسایل شهرستان است، اظهار داشت: اگر دغدغه و هدف همه دلسوزان، توسعه دیار گروس باشد، جانمایی پروژه های اقتصادی با همدلی و همزبانی آحاد مردم می تواند به هدف نهایی که همان توسعه همه جانبه است، نزدیک شد.
 توسعه دیار گروس دغدغه همه مسئولان و مردم است

 

 به گزارش روابط عمومی علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجاردر آیین گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران با انعکاس مسایل و مشکلات جامعه و مطالبات مردم، نقش بسزایی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شهرستان بر عهده دارند.

وی افزود: توسعه کهن دیار گروس یکی از مهمترین دغدغه های مردم، مسئولان و خبرنگاران است و برای تحقق این هدف گذاری باید اختلافات قومی و زبانی را کنار گذاشته و با اتحاد به سوی قله های توسعه گام برداشت.

فرماندار بیجار تاکید کرد: خبرنگاران در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در همرامی، همیاری و اطلاع مردم از وضعیت جبهه های حق علیه باطل و نیروهای انقلاب ایفا کردند.

او با اشاره به اینکه انتقاد به عملکرد مسئولان وارد است، گفت: انتقادات باید سازنده، با راهکار و در راستای حل مشکلات باشد و نباید تخریب مسئولان به نام انتقاد در جامعه رواج یابد.

ورمقانی یادآور شد: رسالت خبرنگار و مقام الهی قلم، در قرآن کریم از ارزش والایی برخوردار است زیرا این مقام و مرتبه بسیار حساس و سنگین است.

وی اضافه کرد: بسیاری از مسایل و مباحث اجتماعی در بیجار توسط عده ایی 2 قطبی شده و اصل همشهری بودن و ساکن یک شهرستان بودن بدست فراموشی سپرده شده است.

فرماندار بیجار افزود: سه پروژه اقتصادی و مهم گندله سازی، آهن اسفنجی و پتروشیمی در شهرستان کلنگ زنی شده و در آینده نزدیک راه اندازی می شود و آثار و پیامدهای مثبت آن برای همه مردم دیار گروس ملموس خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اتحاد تنها رمز پیروزی بر مشکلات و مسایل شهرستان است، اظهار داشت: اگر دغدغه و هدف همه دلسوزان، توسعه دیار گروس باشد، جانمایی پروژه های اقتصادی با همدلی و همزبانی آحاد مردم می تواند به هدف نهایی که همان توسعه همه جانبه است، نزدیک شد.

بازدید [ 649 ]
برچسب ها