اخبار

عملیات آزاد سازی خرمشهر برند ویژه ۸ سال دفاع مقدس است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی اکبر ورمقانی در مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر که در حسینیه گلزار شهدای شهرستان بیجار برگزار شد، با اشاره به وعده صدام مبنی بر اینکه فرصتی ۷ روزه برای استقرار در تهران را داده بود اظهار کرد: صدام ایرانی را نمی شناخت و کور خوانده بود . فرماندار بیجار با بیان اینکه پس از ۵۷۸ روز خونین شهر دوباره خرمشهر شد ، گفت: تعداد زیادی عملیات در تاریخ دفاع مقدس وجود دارد که هر کدام برای خود روایت ها، فداکاری ها، ایثارگری ها، همدلی ها و همراهی ها دارد و همین باعث شد پس از ۸ سال دفاع مقدس حتی ۸ میلی متر از خاک نظام مقدس جمهوری در اختیار دشمن نماند . وی با اعلام اینکه عملیات آزاد سازی خرمشهر و بیت المقدس یک برند ویژه و نقطه عطف تاریخی در ۸ سال دفاع مقدس است ، تصریح کرد: امروز وظیفه ما این است این فداکاری ها را منتقل بکنیم و نگذاریم این عملیات به فراموشی سپرده شود و تک تک هموطنان ایرانی در انتقال این حماسه ها وظیفه دارند . ورمقانی با ذکر اینکه نسل های آینده انقلاب بدانند و افتخار بکنند به فداکاری نسلی که در سال ۶۱ خرمشهر را آزاد کرد ادامه داد: باید این بزرگداشت و یادواره ها را مردمی کرد چرا که هر کجا مردم در پای کار باشند تاثیر گذاری بیشتر خواهد داشت . فرماندار شهرستان بیجار در پایان با اشاره به اینکه وضعیت کشور از نظر امکانات دفاعی در زمان جنگ قابل قیاس با امکانات رژیم عراق نبود ، یادآور شد: با این وجود در آن شرایط پیروز میدان شدیم و امروزه ما تولید کننده موشک و صلاح هستیم ولی باز هم به آرمان اصلی نظام که وحدت، همراهی، همدلی و اطاعت از مقام معظم رهبری است پایبند هستیم .
  عملیات آزاد سازی خرمشهر برند ویژه ۸ سال دفاع مقدس است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  علی اکبر ورمقانی در مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر که در حسینیه گلزار شهدای شهرستان  بیجار برگزار شد، با اشاره به وعده صدام مبنی بر اینکه فرصتی ۷ روزه برای استقرار در تهران را داده بود اظهار کرد: صدام ایرانی را نمی شناخت و کور خوانده بود .

 

فرماندار بیجار با بیان اینکه پس از ۵۷۸ روز خونین شهر دوباره خرمشهر شد ، گفت: تعداد زیادی عملیات در تاریخ دفاع مقدس وجود دارد که هر کدام برای خود روایت ها، فداکاری ها، ایثارگری ها، همدلی ها و همراهی ها دارد و همین باعث شد پس از ۸ سال دفاع مقدس حتی ۸ میلی متر  از خاک نظام مقدس جمهوری در اختیار دشمن نماند .

 

وی با اعلام اینکه عملیات آزاد سازی خرمشهر و بیت المقدس یک برند ویژه و نقطه عطف تاریخی در ۸ سال دفاع مقدس است ، تصریح کرد: امروز وظیفه ما این است این فداکاری ها را منتقل بکنیم و نگذاریم این عملیات به فراموشی سپرده شود و تک تک هموطنان ایرانی در انتقال این حماسه ها وظیفه دارند .

 

ورمقانی با ذکر اینکه نسل های آینده انقلاب بدانند و افتخار بکنند به فداکاری نسلی که در سال ۶۱ خرمشهر را آزاد کرد ادامه داد: باید این بزرگداشت و یادواره ها را مردمی کرد چرا که هر کجا مردم در پای کار باشند تاثیر گذاری بیشتر خواهد داشت .

 

فرماندار شهرستان بیجار در پایان با اشاره به اینکه وضعیت کشور از نظر امکانات دفاعی در زمان جنگ قابل قیاس با امکانات رژیم عراق نبود ، یادآور شد: با این وجود در آن شرایط پیروز میدان شدیم و امروزه ما تولید کننده موشک و صلاح هستیم ولی باز هم به آرمان اصلی نظام که وحدت، همراهی، همدلی و اطاعت از مقام معظم رهبری است پایبند هستیم .

بازدید [ 318 ]
برچسب ها