اخبار

پیام تبریک مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج

در این پیام آمده است: بسمه تعالی بسیج شجره ی طیبه ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی (ره) در پنجم آذر 1358 تاسیس گردید.نام بسیج یادآور خاطره ی عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست. بسیج مدرسه ی عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن،اذان رشادت و شهادت سر داده اند.بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه ی پاک اسلامی است.که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه ی مجاهدان،از اولین تا آخرین امضا نموده اند. بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است.بسیج در اذهان جامعه الگوی اخلاص،پاکی و فداکاری است.امروز بسیج،مجموعه ی باشکوهی از یگانگی،هم دلی و هم صدایی است.که جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون می کند.وظیفه ی تک،تک،ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی،مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم. اینجانب هفته ی مبارک بسیج را به تمامی بسیجیان کشور عزیزمان ایران و استان فرهنگی کردستان،به ویژه بسیجیان سرافراز شهرستان بیجار تبریک و تهنیت عرض می نمایم. علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار
 پیام تبریک مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

بسیج شجره ی طیبه ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی (ره)    در پنجم آذر 1358 تاسیس گردید.نام بسیج یادآور خاطره ی عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست.

بسیج مدرسه ی عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن،اذان رشادت و شهادت سر داده اند.بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه ی پاک اسلامی است.که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه ی مجاهدان،از اولین تا آخرین امضا نموده اند.

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است.بسیج در اذهان جامعه الگوی اخلاص،پاکی و فداکاری است.امروز بسیج،مجموعه ی باشکوهی از یگانگی،هم دلی       و هم صدایی است.که جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون می کند.وظیفه ی تک،تک،ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی،مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

اینجانب هفته ی مبارک بسیج را به تمامی بسیجیان کشور عزیزمان ایران و استان فرهنگی کردستان،به ویژه بسیجیان سرافراز شهرستان بیجار تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار 

بازدید [ 216 ]
برچسب ها