اخبار

۱۳ آبان انقلاب دوم تاریخ ایران است

مهندس علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار امروز در راهپیمایی ۱۳آبان و در جمع مردم ولایت مدار دیار گروس اظهار داشت: تظاهرات ضد استکباری 13 آبان در سال 58 اتفاقات بسیار مهمی به دنبال داشت به طوری که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند. ورمقانی افزود: در روز ۱۳ آبان ۳ مناسبت تاریخ ساز و مهم وجود داشته است و هر یک در مقطع زمانی خاص دارای ویژگی های مهمی بوده است. وی با اشاره به اینکه یکی از مناسبت های ۱۳ آبان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است، گفت: در سال ۵۸دانشجویان یک بار دیگر استکبار ستیزی خود را اعلام و دشمنی آشکار و پنهان آمریکا را رسوا کردند. فرماندار بیجار با اعلام اینکه ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی است، تصریح کرد: پیمان می بندیم که این نماد را با قدرت، قوت و توان ادامه خواهیم داد و حضور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی نماد بارز وحدت است. ورمقانی با بیان اینکه وحدت یکی از رمزهای پیروزی انقلاب اسلامی است، ادامه داد: این وحدت، همدلی و با هم بودن، امروزه بیشتر از هر روز دیگری نیاز جامعه است ولی عده ای اندک و قلیل کماکان بر وحدت شکنی و در راستای خلاف وحدت در این کشور حرکت می کنند. وی با تأکید بر اینکه اگر افتخار و آبرویی وجود دارد، به برکت ولایت فقیه است و شاخص همه مردم باید خط رهبری باشد و هر چه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند برای همه اتمام حجت است.
 ۱۳ آبان انقلاب دوم تاریخ ایران است

مهندس علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار امروز در راهپیمایی ۱۳آبان و در جمع مردم ولایت مدار دیار گروس اظهار داشت: تظاهرات ضد استکباری 13 آبان در سال 58 اتفاقات بسیار مهمی به دنبال داشت به طوری که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند.

 

ورمقانی افزود: در روز ۱۳ آبان ۳ مناسبت تاریخ ساز و مهم وجود داشته است و هر یک در مقطع زمانی خاص دارای ویژگی های مهمی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از مناسبت های ۱۳ آبان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است، گفت: در سال ۵۸دانشجویان یک بار دیگر استکبار ستیزی خود را اعلام و دشمنی آشکار و پنهان آمریکا را رسوا کردند.

 

فرماندار بیجار با اعلام اینکه ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی است، تصریح کرد: پیمان می بندیم که این نماد را با قدرت، قوت و توان ادامه خواهیم داد و حضور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی نماد بارز وحدت است.

 

ورمقانی با بیان اینکه وحدت یکی از رمزهای پیروزی انقلاب اسلامی است، ادامه داد: این وحدت، همدلی و با هم بودن، امروزه بیشتر از هر روز دیگری نیاز جامعه است ولی عده ای اندک و قلیل کماکان بر وحدت شکنی و در راستای خلاف وحدت در این کشور حرکت می کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه اگر افتخار و آبرویی وجود دارد، به برکت ولایت فقیه است و  شاخص همه مردم باید خط رهبری باشد و هر چه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند برای همه اتمام حجت است.

 

 

بازدید [ 504 ]
برچسب ها