اخبار

77 طرح اشتغالزایی در سومین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیژن زندیه از ارائه 77 طرح اشتغالزایی در سومین جلسه کار گروه شهرستان بیجار خبر داد. بیژن زندیه ظهر امروز در سومین جلسه کارگروه اشتغالزایی که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری شهرستان بیجار تشکیل شد عنوان کرد: از ابتدای آغاز به کار کارگروه اشتغالزایی، بیش از 86 طرح با اعتباری بالغ بر 177 میلیارد ریال به تصویب نهایی و به بانک های عامل معرفی شدند. وی افزود: از این اعتبار، بیش از 119 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده است و بیش از 58 میلیارد ریال هم سهم سرمایه گذار که اشتغال 214 نفر را در پی داشته است وبیش از 77 طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد ریال مورد برسی و به تصویب نهایی خواهد رسید و بیش از 63 میلیارد ریال از اعتبار 77 طرح، تسهیلات بانکی و مابقی آن، سهم آورده سرمایه گذاران بوده است. وی افزود: با 77 طرح ارائه شده، بیش از 156 نفر از جوانان تحصیل کرده شهرستان بیجار، دارای شغل خواهند شد. فرماندار بیجار اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح اشتغالزای دولت، 165 طرح به بانک های عامل معرفی خواهند شد که اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال از سهم 230 میلیارد ریالی شهرستان را به خود اختصاص داده است که سهم کلیه شهرهای کشور، 60درصد سهمیه است که شهرستان بیجار تا کنون موفق به جذب 72درصد سهمیه خود شده است. زندیه گفت: بحث زنجیره فولاد که بارها مورد بحث قرار گرفته است، نیازمند ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز است، تلاش های خوبی صورت گرفته و باید صنایع زیر دستی آن هم ایجاد شود. وی از احداث 2 واحد کنسانتره جدید خبر داد و عنوان کرد: هنگامی که چندین صنایع مرتبط با فولاد در شهرستان وجود داشته باشد، بدون شک هیچ کسی نمی تواند سرمایه گذار زنجیره فولاد را به یک محل فاقد این زیر ساخت ها ببرد. زندیه گفت: نحوی برخورد کارشناسان و کارمندان دستگاه های خدمات رسان و اجرای قوانین در ادارات، مهم ترین عامل جذب سرمایه گذاران در شهرستان بیجار می باشد.
 77 طرح اشتغالزایی در سومین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بیژن زندیه  از ارائه 77 طرح اشتغالزایی در سومین جلسه کار گروه شهرستان بیجار خبر داد.

بیژن زندیه ظهر امروز در سومین جلسه کارگروه اشتغالزایی که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری شهرستان بیجار تشکیل شد عنوان کرد: از ابتدای آغاز به کار کارگروه اشتغالزایی، بیش از 86 طرح با اعتباری بالغ بر 177 میلیارد ریال به تصویب نهایی و به بانک های عامل معرفی شدند.

وی افزود: از این اعتبار، بیش از 119 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده است و بیش از 58 میلیارد ریال هم سهم سرمایه گذار که اشتغال 214 نفر را در پی داشته است وبیش از 77 طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد ریال مورد برسی و به تصویب نهایی خواهد رسید و بیش از 63 میلیارد ریال از اعتبار 77 طرح، تسهیلات بانکی و مابقی آن، سهم آورده سرمایه گذاران بوده است.

وی افزود: با 77 طرح ارائه شده، بیش از 156 نفر از جوانان تحصیل کرده شهرستان بیجار، دارای شغل خواهند شد.

فرماندار بیجار اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح اشتغالزای دولت، 165 طرح به بانک های عامل معرفی خواهند شد که اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال از سهم 230 میلیارد ریالی شهرستان را به خود اختصاص داده است که سهم کلیه شهرهای کشور، 60درصد سهمیه است که شهرستان بیجار تا کنون موفق به جذب 72درصد سهمیه خود شده است.

زندیه گفت: بحث زنجیره فولاد که بارها مورد بحث قرار گرفته است، نیازمند ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز است، تلاش های خوبی صورت گرفته و باید صنایع زیر دستی آن هم ایجاد شود.

وی از احداث 2 واحد کنسانتره جدید خبر داد و عنوان کرد: هنگامی که چندین صنایع مرتبط با فولاد در شهرستان وجود داشته باشد، بدون شک هیچ کسی نمی تواند سرمایه گذار زنجیره فولاد را به یک محل فاقد این زیر ساخت ها ببرد.

زندیه گفت: نحوی برخورد کارشناسان و کارمندان دستگاه های خدمات رسان و اجرای قوانین در ادارات، مهم ترین عامل  جذب سرمایه گذاران در شهرستان بیجار می باشد.

 

بازدید [ 853 ]
برچسب ها