اخبار

15 خانواده روستایی در نقاط مختلف شهرستان بیجار که دارای معلول هستند صاحب خانه شدند .

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در مراسم واگذاری منزل مسکونی به یکی از مددجویان این اداره در روستای چشمه روباه گفت : این 15 واحد مسکونی که در راستای خانه دار کردن خانواده های دارای معلول و کم بضاعت احداث شده 10 واحد آن به خانواده های تک معلول و 5 واحد آن به خانواده های دارای دو معلول واگذار شده است . وی افزود : این طرح توسط بهزیستی با مشارکت بنیاد مسکن از سال 95 در روستاهای خاندانقلی ، چشمه روباه ، چغور قشلاق ، چالاب ، جبرئیل و شهرک اجرا شده است . زندیه عنوان داشت برای احداث این منازل 675 میلیون تومان هزینه شده است که 170 میلیون تومان آن بلا عوض که توسط اداره بهزیستی شهرستان بیجار و 145 میلیون تومان آن آورده خانوارها و مابقی توسط اداره، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان تامین شده است .
15 خانواده روستایی در نقاط مختلف شهرستان بیجار که دارای معلول هستند صاحب خانه شدند .

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در مراسم واگذاری منزل مسکونی به یکی از مددجویان این اداره در روستای چشمه روباه گفت : این 15 واحد مسکونی که در راستای خانه دار کردن خانواده های دارای معلول و کم بضاعت احداث شده 10 واحد آن به خانواده های تک معلول و 5 واحد آن به خانواده های دارای دو معلول واگذار شده است .

وی افزود : این طرح توسط بهزیستی با مشارکت بنیاد مسکن از سال 95  در روستاهای خاندانقلی ، چشمه روباه ، چغور قشلاق ، چالاب ، جبرئیل و شهرک اجرا شده است .

زندیه عنوان داشت برای احداث این منازل 675 میلیون تومان هزینه شده است که 170 میلیون تومان آن بلا عوض که توسط اداره بهزیستی شهرستان بیجار و  145 میلیون تومان آن آورده خانوارها و مابقی توسط اداره، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان تامین شده است .

 

بازدید [ 923 ]
برچسب ها