اخبار

2 روستای شهرستان بیجار به شبکه سراسری گاز متصل شدند

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، گازرسانی به 2 روستای تابعه شهرستان بیجار با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه و روسای ادارات تا روستاهای رحمت آباد و دولت آباد به شبکه سراسری گاز متصل شوند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، همچنین کلنگ گاز رسانی به مجتمع گاو بازه نیز به زمین زده شد تا در آینده نزدیک این مجتمع نیز با اتصال به شبکه گاز از این نعمت الهی بهره مند شود. برای گاز رسانی به مجتمع گاو بازه که همزمان با آن بیش از 22 روستای همجوار با یک هزار و 41 خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند، بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار نیاز است. همچنین روستاهای دولت آباد و رحمت آباد که امروز به شبکه گاز سراسری متصل شدند دارای 145 خانوار هستند و برای اجرای این طرح پنج میلیارد و 962 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت گاز کردستان هزینه شده است. همزمان با این دو پروژه، گازرسانی به 13 واحد صنعتی شهرستان بیجار با 12 میلیارد و 462 میلیون ریال اعتبار آغاز شد. به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام محمد جواد باهنر (نخست وزیر) دو دولتمردان بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است. در هفته دولت امسال 286 طرح چند پروژه ای در کردستان به بهره برداری می رسد که این طرح ها از سوی 10 دستگاه اجرایی و هشت شهرداری در شهرستان های 10 گانه استان و با صرف یک هزار و 265 میلیارد و 502 میلیون ریال اعتبار احداث شده است. 176 طرح ملی، 31 پروژه استانی و 79 طرح از محل سایر منابع و سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است. شهرستان بیجار در شرق استان کردستان حدود 89 هزار نفر سکونت دارند.
2 روستای شهرستان بیجار به شبکه سراسری گاز متصل شدند

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، گازرسانی به 2 روستای تابعه شهرستان بیجار با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه و روسای ادارات  تا روستاهای رحمت آباد و دولت آباد به شبکه سراسری گاز متصل شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، همچنین کلنگ گاز رسانی به مجتمع گاو بازه نیز به زمین زده شد تا در آینده نزدیک این مجتمع نیز با اتصال به شبکه گاز از این نعمت الهی بهره مند شود.

برای گاز رسانی به مجتمع گاو بازه که همزمان با آن بیش از 22 روستای همجوار با یک هزار و 41 خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند، بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

همچنین روستاهای دولت آباد و رحمت آباد که امروز به شبکه گاز سراسری متصل شدند دارای 145 خانوار هستند و برای اجرای این طرح پنج میلیارد و 962 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت گاز کردستان هزینه شده است.

همزمان با این دو پروژه، گازرسانی به 13 واحد صنعتی شهرستان بیجار با 12 میلیارد و 462 میلیون ریال اعتبار آغاز شد.

به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام محمد جواد باهنر (نخست وزیر) دو دولتمردان بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است.

در هفته دولت امسال 286 طرح چند پروژه ای در کردستان به بهره برداری می رسد که این طرح ها از سوی 10 دستگاه اجرایی و هشت شهرداری در شهرستان های 10 گانه استان و با صرف یک هزار و 265 میلیارد و 502 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

176 طرح ملی، 31 پروژه استانی و 79 طرح از محل سایر منابع و سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است.

شهرستان بیجار در شرق استان کردستان حدود 89 هزار نفر سکونت دارند.

بازدید [ 841 ]
برچسب ها