اخبار

26طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالع بر ۲۱ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می شود

فرماندار بیجار با اشاره به برنامه های هفته دولت در بیجار گفت:در طول هفته دولت شاهد بهره برداری از ۲۶ طرح عمرانی تولیدی و...در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان خواهیم بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در محل حسینیه شهر توپ آغاج بر گزار شد صمن تبریک هفته دولت وروز کارمند وگرامیداشت یاد وخاطره شهدای شاخص دولت شهید باهنر ورجایی گفت: هفته دولت فرصت معتنمی برای خدمت رسانی اگاهی بخشی است. وی شاخصه بارز نطام جمهوری اسلامی را اتحاد مردم ودولت خواند واظهار داشت: دولت ومردم از هم جدانیستند ودر برابر دفاع از ولایت ورهبری و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ومبارز با دشمن یدالواحدین هستند. ورمقانی ادامه داد: هفته دولت فرصتی نو برای اجرای منویات مقام معطم رهبری در راستای همدلی و وفاق است. فرماندار بیجار در ادامه با اشاره به گستردگی بخش مرکزی گفت: بخش مکزی در بیجار،طرفیت تبدیل شدن به دوبخش را دارا است. وی ادامه داد: روکش اسفالت جاده توپ آغاج تا سال اینده انجام خواهد شد و جداسازی آب شرب توپ آغاج وپیر تاج در دست اقدام است. فرماندار بیجار خاطر نشان کرد: در هفته دولت ۲۶ طرح در قالب۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در بخش عمرانی،تولیدی و... به بهره برداری می رسد. ورمقانی در پایان گفت: بهره برداری از بخشی از پروژه های ورزشی،کشاورزی ، پتروشیمی و تصفیه خانه به سفر ریاست جمهور به کردستان موکول شده است. لازم به ذکر است عطر افشانی و غبارروبی مزار مطهر شدای شهر توپ آغاج با همراهی مسولین شورای تامین و شورای اداری برگزار گردید.
26طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالع بر ۲۱ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می شود

فرماندار بیجار با اشاره به برنامه های هفته دولت در بیجار گفت:در طول هفته دولت شاهد بهره برداری از ۲۶ طرح عمرانی تولیدی و...در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان خواهیم بود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بیجار، علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در محل حسینیه شهر توپ آغاج بر گزار شد صمن تبریک هفته دولت وروز کارمند وگرامیداشت یاد وخاطره شهدای شاخص دولت شهید باهنر ورجایی گفت: هفته دولت فرصت معتنمی برای خدمت رسانی اگاهی بخشی است.

 

وی شاخصه بارز نطام جمهوری اسلامی را اتحاد مردم ودولت خواند واظهار داشت: دولت ومردم از هم جدانیستند ودر برابر دفاع از ولایت ورهبری و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ومبارز با دشمن یدالواحدین هستند.

 

ورمقانی ادامه داد:  هفته دولت فرصتی نو برای اجرای منویات مقام معطم رهبری در راستای همدلی و وفاق است.

 

فرماندار بیجار در ادامه با اشاره به گستردگی بخش مرکزی گفت:  بخش مکزی در بیجار،طرفیت تبدیل شدن به دوبخش را دارا است.

 

وی ادامه داد: روکش اسفالت جاده توپ آغاج تا سال اینده انجام خواهد شد و جداسازی آب شرب توپ آغاج وپیر تاج در دست اقدام است.

 

فرماندار بیجار خاطر نشان کرد: در هفته دولت ۲۶ طرح در قالب۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در بخش عمرانی،تولیدی و... به بهره برداری می رسد.

 

 

ورمقانی در پایان گفت: بهره برداری از بخشی از پروژه های ورزشی،کشاورزی ، پتروشیمی و تصفیه خانه  به سفر ریاست جمهور به کردستان موکول شده است.

لازم به ذکر است عطر افشانی و غبارروبی مزار مطهر شدای شهر توپ آغاج با همراهی مسولین شورای تامین و شورای اداری برگزار گردید.

بازدید [ 547 ]
برچسب ها